Войти на сайт

Войди на сайт, используя одну из соцсетей:

×
Ты уже голосовал за этот комментарий
Наверх

Український Музичний Ярмарок

Время

4 октября с 11:00 до 19:00
5 октября с 11:00 до 19:00

Источник

Цены

Вход — 130 грн.

4-5 жовтня у Києві відбудеться 22-й Український музичний ярмарок

Український музичний ярмарок проходить у Києві з 1995 року — це єдина в країні спеціалізована виставка професійного звукового, світлового та сценічного обладнання й музичних інструментів. Понад 1000 технічних новинок для професіоналів та початківців, а також інноваційні розробки найкращих виробників з України та світу. Цьогоріч подія відбудеться 4-5 жовтня на Арт-заводі Платформа.

Це єдина в своєму роді подія в країні, що дозволяє ознайомитися з продукцією біля 100 компаній на одному майданчику. Під час Ярмарку гості мають змогу більш детально оглянути і випробувати музичні інструменти, сценічне, звукове та світлове обладнання, устаткування для студій звукозапису, DJ-апаратуру, а також поглибити свої знання у світловому та звуковому дизайні, погортати музичну літературу.

Професіонали галузі:

— можуть розширити свою мережу контактів — у Ярмарку беруть участь дистриб’ютори, розробники та виробники професійного обладнання й музичних інструментів, сервісні компанії, представники засобів масової інформації та продюсерських центрів, організатори концертів та фестивалів.

Музиканти-початківці:

— зможуть проконсультуватися щодо вибору свого першого інструменту чи обладнання та отримати поради щодо подальшого креативного та професійного розвитку.

Kyiv Music Days:

Цього року представники музичної галузі матимуть додаткові можливості повчитися, знайти нових творчих та бізнес-партнерів і надихнутися на нові успішні проекти – вперше в рамках Ярмарку буде представлений Kyiv Music Days — форум концертної індустрії.

Kyiv Music Days. Autumn. Sound.

Це перша профільна конференція, що присвячена питанням, пов’язаним зі звуком, його маркетингом та продакшном. Представники українського ринку озвучать проблеми, з якими стикаються, та спробують спільними зусиллями знайти їхнє вирішення. Іноземні гості поділяться своїм досвідом та порадами для музичних ринків, що розвиваються. Усього на конференції виступить близько 20 спікерів з різних країн.

Концерти

Під час Ярмарку працюватимуть одразу дві сцени, де як відомі музиканти, так і молоді українські гурти представлять свої найновіші треки. 5 жовтня онлайн-журнал СЛУХ презентує нову українську музику в рамках власного шоукейсу. Будуть представлені гурти Zbaraski, Sheetel & the Good Stuff, Стасік, Ядерна Могила.

Також на гостей чекатиме фуд-корт з найсмачнішим київським стрит-фудом. Одним словом, цього року оновлений Ярмарок дозволить провести час не лише з користю, а й із задоволенням!

0 отзывов