Войти на сайт

Войди на сайт, используя одну из соцсетей:

×
Ты уже голосовал за этот комментарий
Наверх

Концерт «#Пролюбов - Друга Рика, Скрябин, Letay»

Время

14 февраля в 19:00

Цены

Вход — 450 - 1500 грн.

Друга Ріка, Скрябін і LETAY зустрінуться на одній сцені під час святкового концерту до Дня Святого Валентина в клубі STEREOPLAZA 14 лютого 2020 року.

ПРОЛЮБОВ можна розмовляти довго, проте немає способу сказати про неї краще, ніж заспівати.

ПРОЛЮБОВ знає кожен, але не кожному вже пощастило її знайти.

ПРОЛЮБОВ 14 лютого писатимуть у соцмережах, кричатимуть на перехрестях, згадуватимуть у листівках і гратимуть з великої сцени.

Великий святковий концерт до Дня всіх закоханих, буде влаштовано для тих, хто вже знайшов своє кохання, і тих, хто ще тільки мріє його знайти. Учасники дійства – всі романтики та найліричніші в Україні гурти.

Друга Ріка здобули славу головних рок-романтиків майже одразу, як увірвались до українського ТБ і радіопростору. Слухаючи їхні «Вже не сам» і «Так мало тут тебе» ми переживали перші закоханості, під «Три хвилини» зустрічались і розлучились назавжди, під «Дотик» мріяли, що головна зустріч все ж таки ще попереду. Сьогодні «Друга Ріка» так само співає ПРОЛЮБОВ. Через «Монстр», «Ангел», «Ти є я», «Париж», «Сьомий день» і навіть меланхолійний «Секрет» вони розкривають це почуття з різних боків. Допомагають зрозуміти і відчути любов у всіх доступних для неї проявах.

Ще два учасники концерта – гурти Скрябін і LETAY.

Скрябін – рок-гурт, любов до якого у різні часи його творчості відчував у своєму серці майже кожен меломан. Вони ПРОЛЮБОВ до музики, до Батьківщини і рідних. Але найголовніше Скрябін – це наша історія ПРОЛЮБОВ до Кузьми. Зараз пісні Андрія Кузьменка у складі Скрябін виконує Yurcash, проте ще й сьогодні вони на концертах Скрябіна звучить так само переконливо, як і за часів Кузьми.

Ілля Резніков, більш відомий слухачам, як LETAY – той самий хлопець, що підкорив глядачів Нацвідбору «Євробачення-2019» експериментальним театралізованим номером і романтичним пісенним зізнанням «Мила моя». Не перестав LETAY співати ПРОЛЮБОВ і після конкурсу. Його трек «Кохайтесь» став складовою саундтреку до народного кіно блокбастера «Свінгери 2», а lyric video «Лицарю Личить Сталь», поєднало рефлексії кохання переплетені з роздумами про країну.

14 лютого, StereoPlaza, ПРОЛЮБОВ

0 отзывов