Войти на сайт

Войди на сайт, используя одну из соцсетей:

×
Ты уже голосовал за этот комментарий
Наверх

Марафон «Пробіг під каштанами»

Время

28 мая в 10:00

«Пробіг під каштанами» - приклад того, як благодійність сприяє тімбілдінгу
 

  28 травня в Києві стартує 25-й ювілейний «Пробіг під каштанами». За свою історію Пробіг став не тільки невід'ємною частиною програми святкування Дня Києва, не тільки загальновизнаним святом спорту і добра, але і подією, об'єднуючим співробітників в корпоративні команди, єдині і згуртовані не тільки під дахом офісу, але і в соціальній активності. 

До ювілейного 25-го «Пробігу під каштанами» залишилося трохи більше місяця. Уже зараз в проекті зареєстровано 52-і корпоративні команди. Реєстрація триває до 25 травня (включно). У цьому році на честь ювілею проекту його організатори – БФ «Пробіг під каштанами» і агентство креативного маркетингу DIALLA – розробили особливий формат участі для корпоративних команд.

«Команди, в складі яких візьмуть участь 100 і більше осіб, в цьому році зможуть презентувати себе безпосередньо перед забігом, – відкриває таємницю Галина Філімонова, керівник проекту «Пробіг під каштанами 2017». – Вхід таких команд в стартовий коридор перетвориться на справжній парад – яскраве шоу, яке демонструє соціальну відповідальність і спортивний дух бізнесу в Україні».

 Традиційно найчисельнішу команду Пробігу чекає почесний титул цього року та пам’ятна нагорода.

 Приєднуйтесь! Від щирого серця – маленьким серцям!  

0 отзывов