Войти на сайт

Войди на сайт, используя одну из соцсетей:

×
Ты уже голосовал за этот комментарий
Наверх

Концерт «Pianoбой. Хісторі»

Время

8 марта с 19:00 до 22:00

Цены

Вход — 290 - 990 грн.

Гурт Pianoбой та його лідер Дмитро Шуров представили довгоочікуваний четвертий студійний альбом ХІСТОРІ. Послухати його можна вже зараз на всіх музичних ресурсах. 
А насолодитись ним у виконанні симфонічного оркестру можна буде у Палаці спорту 8 березня 2020 року. 
Це подарунок не тільки фанам гурту. Це сюрприз всім українським жінкам. Бо більш чуттєвого та гармонійного способу відствяткувати власне свято неможливо й уявити! Це допомога всім українським чоловкам, які вічно голову ломають над небанальними та яскравими подарунками на 8 березня.
Тепер пазл склався. Всі щасливі )
Четвертий альбом Pianoбой — ХІСТОРІ розповідає історію злетів та падінь, пошуку свого місця у світі, історію кохання, яке не буває без болю. Водночас — це епічний та інтимний міст між класичною ерою рок-н-рола та музикой майбутнього.
«Це альбом зрілого чоловіка, який зберіг безпосередність та сміливість хлопчика, — розповідає про альбом лідер гурту Дмитро Шуров, — За два роки його створення я пережив декілька злетів і падінь, що зробили мене в чомусь сильнішим, та наштовхнули на відкриття нових внутрішніх ресурсів та ідей. Мізерно малі у масштабах всесвіта, ми, тем не менше, носимо в собі потужні емоції та божевільну жагу до життя.
Цим зарядом я хотів поділитись зі слухачем, працюючи над піснями у Києві й надихаючись життям тут, — додав музикант, — Я пишаюсь цією роботою та вважаю, що команді Pianoбой, за допомоги більш ста людей, що долучились до платівки, вдалось створити особливий, унікальний альбом, що займе своє місце в історії музики. Та серцях людей» – розповідає автор альбому Дмитро Шуров.

0 отзывов