Войти на сайт

Войди на сайт, используя одну из соцсетей:

×
Ты уже голосовал за этот комментарий
Наверх

V Международный музыкальный фестиваль «О-FEST 2017»

Время

10 июня с 11:00 до 23:00
11 июня с 12:00 до 21:00
11 июня с 18:00 до 22:00

10 ЧЕРВНЯ

М.БУЧА, МІСЬКИЙ ПАРК, ВУЛ.ІНСТИТУТСЬКА,54

ГОЛОВНИЙ ВХІД

13:00 – 13:30 - виступ Національного президентського оркестру України;

13:30 –14:00 - урочиста програма ансамблю барабанщиць.

АЛЕЇ ПАРКУ

13:00 –18:00 - початок роботи виставок народних ремесел, хенд-мейду,

майстер-класи:

виробів народних майстрів,

майстер-класи майстрів-гончарів,

майстер-клас з малювання картин спін-арту,

створення картин кольоровим піском,

майстер клас з розпису м’яких іграшок,

аквагрим та розпис хною,

танцювальні флешмоби.

РОТОНДА

14:00 –15:00 - виступ Олександра Сівака (саксофон); 

15:00 –16:00 - виступ музичного колективу "Orange Blossom"

16:00 –17:00 - виступ музичного колективу "Amadeus"

КУЛІНАРНІ ПРЕЗЕНТАЦІЇ

13:30 –14:30 - грузинська кухня від ресторану «Нікала» (м.Київ);

15:30 –16:30 - кондитерська «Щастя» (м.Київ);

17:00 –18:00 - східна кухня від ресторану «Viktoria Park Hotel» (м. Буча).

«ПІД СТАРИМ ДУБОМ»

13:30 –14:00  - виступ групи бандуристів «Дивоцвіт»;

14:00 –15:00 - поетична програма «Червневi мелодii»; 

15:00 –16:00 - театралізована постановка «Ярмарок» (О. Вишня), театр-студія «Ярмарок»;

16:00 – 17:00 - пластична композиція студентів Київського міжнародного університету («Творча майстерня Льва Сомова»);

17:00 – 18:00 - комедійне шоу від резидентів «Underground Stand Up».

КАМЕРНА СЦЕНА «ФОНТАН»

15:30 – 17:00 - лірично-трюковий номер "4 мушкетери і Констанція" Ліги Каскадерів України. 

ДИТЯЧИЙ МАЙДАНЧИК «КОРАБЕЛЬ»

13:00 – 13:30 - перформанс «О-Фесту – 5 років»;

13:30 – 15:00 - квест-програма «На гостину до Країни Чудес», розіграш лотереї для учасників квесту;

15:00 –16:30 - розважальна програма від представництва ЄС в Україні;

16:30 – 18:00 - програма "Smile Circus"

18:00 – 19:00 - шоу"Еврика!"

ТАНЦЮВАЛЬНО-РОЗВАЖАЛЬНА СЦЕНА «FUN STAGE»

14:00 – 14:30 - виступ Зразкового хореографічного колективу «Фантазія» дитячої школи мистецтв ім. Л.Ревуцького (м. Буча);

14:30 – 15:00 - виступ Народного художнього колективу хореографічних мініатюр "Цвіт папороті"

15:00 – 16:00 - виступ колективу "Gypsy Lype"

16:00 – 16:30 - виступ півфіналістки ТВ-проекту « Голос країни . Сьомий сезон» Марти Адамчук;

16:30 – 17:00 - виступ фіналіста дев’ятого сезону ТВ-проекту «Шанс» Андрія Іщенка;

17:00 –18:00 - виступ колективу "B&B project"

18:00 –19:00 - виступ колективу "OIRA"

21:30 –22:30 - DJ Жан Ваят (діджей сет).

ART-ЛОКАЦІЯ

13:00 – 15:00 - майстер-клас «Я малюю музику» за участю вихованців дитячої художньої школи м. Буча та провідних українських художників;

13:00 - відкриття всеукраїнського скульптурного симпозіуму «Музика». Експозиція буде подарована місту;

13:00 - проект «Поєдинок». Інсталяція. Олег Пінчук. Експозиція триватиме до 12 червня;

13:00 - проект «Маяк». Арт-об’єкт. Костянтин Зоркін. Експозиція триватиме до 12 червня.

ЛІТНІЙ ТЕАТР

19:00 – 22:30 - Міжнародний Гранд-концерт за участю колективу Національної оперети України та артистів провідних музичних театрів світу. 

11 ЧЕРВНЯ

М. КИЇВ, СПІВОЧЕ ПОЛЕ, ВУЛ. ЛАВРСЬКА,25

13:00 – 19:00 - початок роботи виставок народних ремесел, хенд-мейду, майстер-класів.

ДИТЯЧИЙ МАЙДАНЧИК

13:00 – 14:30 - квест-програма «На гостину в Країну Чудес», розіграш лотереї для учасників квесту;

14:30 – 15:00 - інтерактивно-розважальна програма студентів Київської муніципальної академії естрадного та циркового мистецтв.

AРТ-МАЙДАНЧИК

13:00 – 19:00 - інтерактивний паблік арт-проект «Людяність». Лабораторія актуальної творчості;

13:00 – 15:00 - майстер-клас «Я малюю музику» за участю вихованців однієї дитячої художньої школи м. Києва.

СЦЕНА

15:00 –15:20 - виступ ансамблю барабанщиць Національної академії внутрішніх справ;

15:20 –15:40 - виступ Київського духового муніципального оркестру  

15:40 –16:20 - виступ колективів палацу мистецтв «Дарниця»;

16:30 –17:00 - виступ Народного художнього колективу хореографічних мініатюр "Цвіт папороті"

17:00 –18:00 - виступ артистів Українсько-іспанського центру « Школа фламенко» та студії Ольги Шарапи;

18:00 – 19:00 - концерт артистів Національної оперети України;

19:00 – 21:00 - виступ фіналіста дев’ятого сезону ТВ-проекту «Шанс» Андрія Іщенка;

19:00 – 19:30 - виступ колективу «HeartBeart»;

19:30 – 20:00 - виступ колективу «JOIRA»;

20:00 – 21:00 - виступ колективу "Gypsy Lype".

НАЦІОНАЛЬНА ОПЕРЕТА УКРАЇНИ

ПЛОЩА ПЕРЕД ТЕАТРОМ

11:00 – 23:00 - проект «Великий карпатський Лабіринт». Інсталяція. Руслан Пушкаш;

11:00 – 23:00 - інсталяція з проекту «Деперсоналізація». Віктор Сидоренко;

15:00 – 19:00 - інтерактивний візуальний фото-проект «Operetta’s dream’s»;

15:00 – 18:00 - майстер-клас Світлани Аношкіної «Я малюю Національну оперету України» за участю вихованців дитячої художньої школи м. Києва.

ГОЛОВНА СЦЕНА ТЕАТРУ

19:00 – 22:30 - Міжнародний Гранд-концерт за участю колективу Національної оперети України та артистів провідних музичних театрів світу. 

0 отзывов