Войти на сайт

Войди на сайт, используя одну из соцсетей:

×
Ты уже голосовал за этот комментарий
Наверх

Музыка моего народа в «Дом Актера»

Место

Время

7 июня в 19:00

Цены

Вход — 70 - 150 грн.

Наш концерт - знахідка для всіх кого цікавить правдиве, живе звучання народних музичних інструментів і голосу!
Феєрверк з яскраво-динамічних мелодій, патріотичних та жартівливих пісень, запальних танцювальних композицій у віртуозному виконанні відомого в Україні та світі ансамблю «Дніпро»!

Розмаїття ексклюзивних традиційно-народних інструментів: цимбали, бандура, панфлейта, тилинка, фрілка, флояра, кавал, дводенцівка, дримба, коза, сімейства сопілок, окарин, рогів, колокал та дерев’яних коробочок, бухало, бубни, бугай, дзвіночки, коси, рублі, тріскачі доповнені класичними: скрипки, альт, контрабас, ксилофон, барабани, литаври, трикутники, дзвони оркестрові та електронними інструментами.

Оригінальні авторські сценічні строї – від автентичних зразків різних етнокультурних регіонів України до сучасних моделей з використанням трипільських і скіфських мотивів та узорів з колекцій музею Івана Гончара.

За 23 роки творчості ансамбль «Дніпро» неодноразово був з сольними концертами у багатьох містах України, Великобританії, Франції, Німеччині, Нідерландах, Польщі, Румунії, Швеції, Греції, Росії, Узбекистані, Молдові, Португалії, Азорських островах, Канаді та ін.. 


0 отзывов