Войти на сайт

Войди на сайт, используя одну из соцсетей:

×
Ты уже голосовал за этот комментарий
Наверх

Концерт «Valeria Koka Quartet - Southern Flavor»

Время

18 октября с 20:00 до 22:00

Цены

Вход — 400 грн.

Що грають?

Програму Southern Flavor. До неї увійшли хіти латиноамериканського джазу від Antonio Carlos Jobim, Horace Silver, Mongo Santamaria та інших.

Що треба знати про музикантів?

Валерія Кока - молода українська співачка. Була солісткою гурту Monophonic, з яким записала спільний альбом, засновниця дуету «Doubledark. Виступала з Bryan Carter, Willerm Delisfort, Intercity Quartet.

Ілля Єресько – піаніст, композитор, аранжувальник, який працює переважно в стилях джаз, сальса та латин джаз. Засновник та лідер першого в Україні сальса бенду Dislocados. Володар міжнародної премії Independent Music Awards (IMA). Записав 7 сольних альбомів. Грає на фортепіано, органі та латино-американській перкусії.

Артем Трунов – контрабасист, аранжувальник, бас-гітарист. Приймав участь в багатьох проектах, грає в стилях фанк, джаз, блюз, хіп-хоп. Виступав разом з Wayne Escoffery, Benny Benack III, Michael Dease, Jason Brown, Eve Cornelius, Allan Harris.

Сергій Табунщик – грав з багатьма джазовими та популярними музикантами. Брав участь в запису альбомів І. Закуса, С. Овсянікова, співачки Млади, О. Боголюбова, О. Пашковського, Ю. Шепети. Співпрацював з Alloise, Katya Chilly Group, Злата Огнєвіч, Таїсією Повалій.

0 отзывов