Войти на сайт

Войди на сайт, используя одну из соцсетей:

×
Ты уже голосовал за этот комментарий
Наверх

Концерт «Tribute To Joe Henderson»

Время

16 ноября с 20:00 до 22:00

Цены

Вход — 400 грн.

Хто грає?

Юрій Середін — рояль

Микола Ришков — тенор-саксофон

Михайло Менделенко — гітара

Костянтин Іоненко- контрабас

Євген Добровольський — барабани

Що грають? Програму Tribute To Joe Henderson. До неї увійдуть найкращі композиції легендарного джазового саксофоніста, який співпрацював із Майлзом Девісом, Хербі Хенкоком, Уейном Шортером, Чіком Коріа та іншими.

Що треба знати про музикантів?

Михайло Менделенко — молодий джазовий гітарист. Переможець численних музичних конкурсів, учасник воркшопу в Амстердамі. Грає із власним квінтетом та гуртом Jazz In Kiev.

Юрій Середін — композитор і піаніст. Учень американського саксофоніста Джона Холленбека. Виступав на фестивалях Jazz Bez, Alfa Jazz, ArtiJazz Cooperation, Jazzimprovizacija та ін.

Микола Ришков — український саксофоніст. Грав із Денісом Аду, Григорієм Паршиним, Євгеном Добровольським та іншими.

Музика Костянтина Іоненко неодноразово отримувала високі оцінки і схвальні відгуки музичних критиків як в Україні, так і за кордоном: в Європі, Японії та США. Попередній альбом «Noema» увійшов в рейтинг кращих джазових альбомів All About Jazz 2016 року за версією журналіста Mark Sullivan.

Євген Добровольський — молодий джазовий вібрафоніст і композитор з Києва. Грав із Денісом Аду, Борисом Могилевським, Наталією Лебедєвою та іншими. Виступав на фестивалях Alfa Jazz, Am I Jazz та інших.

0 отзывов