Войти на сайт

Войди на сайт, используя одну из соцсетей:

×
Ты уже голосовал за этот комментарий
Наверх

Концерт «Jazz Kolo Hip Hop»

Время

26 сентября с 20:00 до 22:00

Цены

Вход — 500 грн.

Ігор Закус презентує авторський проект Jazz Kolo у 32JazzClub. Це серія концертів, що збере на одній сцені джаз-клубу на Воздвиженській, 32 музикантів різних національностей і жанрів. Джаз, хіп-хоп і world music. Україна, Голандія, Польща, Данія, Австрія та Іспанія. Вокал, гітара, клавіші, барабани, губна гармоніка, а в епіцентрі – фірмовий бас Ігоря Закуса, автора та ініціатора проекту.

26 вересня музиканти виступлять із програмою Jazz Kolo Hip Hop. До неї увійдуть авторські композиції гітариста Миколи Зінченка на перетині джазу, хіп-хопу та електроніки. Вокалістом виступить репер із Нідерландів Анді Нінваллє, також відомий як фронтмен фанк-метал гурту BaggaBownz. Компанію йому складе саксофоніст Борис Могилевський. До Анді, Мацека та Миколи приєднаються Денси Аду (труба), Олександр Малишев (піаніно), Сергій Балалаєв (барабани) та, звісно, Ігор Закус (бас).

Проект продовжиться 28 листопада концертом Happy Instant. У ньому прозвучать авторські композиції Ігоря Закуса, зіграні міжнародним складом музикантів. Серед них: Каспер Смолінскі (Польща) – хроматична губна гармоніка, Атілла Мюель (Австрія) – гітара, Ігор Закус (Україна) – бас, Адам Загорскі (Польща) – барабани.

Наступною із серії Jazz Kolo стане програма Alegria, яку можна буде почути у 32JazzClub 29 січня 2020 року. Вона поєднає в собі джазові ритми трьох країн. Учасники концерту: Лео Мінакс (Іспанія) – вокал, гітара; Стін Расмуссен (Данія) – піаніно; Йонас Йохансен (Данія) – барабани; Ігор Закус (Україна) – бас. У концерті прозвучать авторські композиції Закуса, Мінакса та Расмуссена.

Абонемент на перші три концерти проекту Jazz Kolo у 32JazzClub можна придбати за спеціальною ціною – 1450 грн. Келих ігристого – у подарунок! Далі буде…

0 отзывов