Войти на сайт

Войди на сайт, используя одну из соцсетей:

×
Ты уже голосовал за этот комментарий
Наверх

Концерт группы «The Comet is Coming»

Время

8 февраля с 19:00 до 22:00

Цены

Вход — 640 - 1390 грн.

The Comet is Coming 

8 лютого 2020 у Києві приземлиться комета - один із найбільш динамічних колективів Лондона The Comet is Coming , який заворожує слухачів у всьому світі, об’єднуючи елементи фанку, джазу, електроніки та психоделічного року, виступить у Caribbean Club.

У 2013 році, десь на складі в Лондоні відбулася зустріч трьох музичних космонавтів. Вони об’єднали свою енергію заради створення судна, що могло б відправити у космос будь-яку вечірку. Разом вони проклали шлях, керуючись розшифрованою мовою Sun Ra, Френка Заппи, Джимі Гендрікса та підрозділу звукових ефектів Бі-Бі-Сі BBC Radiophonic Workshops, який, власне, і дав назву гурту.

The Comet is Coming – це комета, що нищить усі ілюзії. Вона декларує нову реальність, сприйняття, рівень усвідомлення та вміння співіснувати. Це музична експресія, викувана в умовах абсолютної таємничості. Це подолання страху, прийняття хаосу, периферійне бачення того, що ми, здається, викликали вогонь.

The Comet is Coming – це саундтрек до вигаданого апокаліпсису. Які звуки виживуть унаслідок глобальної звукової катастрофи? Хто поведе вцілілих до нових звукових світів? Хто окреслить новий рубіж?

0 отзывов