Войти на сайт

Войди на сайт, используя одну из соцсетей:

×
Ты уже голосовал за этот комментарий
Наверх

Концерт группы «Indialucia»

Время

14 сентября с 19:00 до 21:00

Источник

У Києві виступлять «алхіміки звуку» INDIALUCIA

Європейський гурт INDIALUCIA вперше завітає до Києва із безкоштовним концертом, що відбудеться 14 вересня в Українському домі у Києві. Музиканти відомі незвичним поєднанням іспанської гітари фламенко та індійського струнного інструменту сітара з імпровізацією та бездоганною майстерністю.

Свої концерти вони називають подорожжю до Індії в ритмах фламенко. Проте історію гурту можна почати із розповіді про польського гітариста Мігуеля Чаховскі, який захопився фламенко та індійською культурою одночасно. Невдовзі він сформував гурт, який зміг поєднати, здавалося б, непоєднуване: пристрасну іспанську музику у стилі фламенко з індійською класикою. Це стало можливим завдяки надзвичайному музичному чуттю та медитації, яку практикують музиканти.

Зазвичай INDIALUCIA — це квартет, в якому окрім гітари фламенко і сітара, звучать індійські барабани табла та інші ударні інструменти. Проте часто експериментатори запрошують інших артистів, і в їхній палітрі з’являється флейта, клавіші, бас-гітара, вокал і запальний танець.

Обидва альбоми гурту — «Індіялусія» (2005) та «Акатао» (2016) — були визнані Польським Радіо другими кращими альбомами року. Ведучий Польського Радіо Мачей Чайковскі описав їхню гру як «майстерність, яка доступна лише обраним, алхімікам звуку».

За 20 років гурт дав більше 400 концертів у багатьох країнах світу. Віртуозам аплодували у нью-йоркському Лінкольн Центрі, у Королівському Альберт Холі та Національному Театрі в Лондоні, у Темпло де Дебод в Мадриді та в багатьох концертних залах Індії.

Київський концерт гурту пройде в рамках Фестивалю «Гімн світлу», присвяченого 30-річчю Сахаджа йоги в Україні. Окрім INDIALUCIA на ньому виступить також українських ф’южен гурт The Heavenly River, що працює на перетині індійської класичної музики, українського фолку та джазової імпровізації.


Запрошуємо у незвичайну музичну подорож!
До зустрічі на концерті!
Вхід вільний!!!

0 отзывов