Войти на сайт

Войди на сайт, используя одну из соцсетей:

×
Ты уже голосовал за этот комментарий
Наверх

Концерт группы «5 Vymir»

Время

10 октября с 19:00 до 21:00

Цены

Вход — 250 - 650 грн.

5 Vymir — український музичний гурт із Києва. Їх дебютний альбом «Містолінія», присвячений рідному місту, потрапив у топи кращих альбомів 2014 року за версією провідних ЗМІ. У 2018 році він увійшов до списку 100 найважливіших альбомів незалежної України.

Вихід другої платівки «Нові Імена» відкрив групі дорогу на телебачення, радіостанції та шпальти глянцевих видань. Їх музика почала звучала у рекламі та фільмах, UA: Суспільне створили годинну телепрограму про історію групи. 5 Vymir виступили на одній сцені з Balthazar i Franz Ferdinand та на головних музичних фестивалях України, дали концерти від Краматорська і Слов’янська до Берліна. Музиканти записували альбом «Нові Імена», усамітнившись у заміському будинку разом з Петром Чернявським, що виступив музичним продюсером платівки. Всі треки були записані наживо.

5 Vymir завжди концептуально підходять до своїх релізів — костюмовані перформанси на вулицях, урбаністичні флешмоби, концерти зі струнним квінтетом, колись столичний бар «Хвильовий» виготовив 4 спеціальні коктейлі, присвячені героям кліпу «Ламай». Коктейлі мають назву вулиць Академмістечка — району Києва, де народились всі учасники групи.

Після річної паузи 5 Vymir повертається до концертної діяльності. Вихід ЕР «Карма» анонсовано на осінь 2019 року. До платівки увійдуть нові пісні, над якими музиканти працювали з початку зими. Значною мірою на нове звучання групи повпливали джаз, соул та традиційна музика Сходу.

0 отзывов