Войти на сайт

Войди на сайт, используя одну из соцсетей:

×
Ты уже голосовал за этот комментарий
Наверх

Кинотеатр «Планета Кино ТРЦ Блокбастер»

5.3

Можно зайти

Оценка по 8 отзывам

Расписание сеансов в кинотеатре «Планета Кино ТРЦ Блокбастер»

На сегодня нет сеансов

На завтра нет сеансов

Нет сеансов

График работы

Пн-Вс:с 9:00 до 23:00

Сейчас открыто

Телефон

x xxx-xx0-600 Показать
Кинотеатр «Планета Кино ТРЦ Блокбастер» Кинотеатр «Планета Кино ТРЦ Блокбастер» Кинотеатр «Планета Кино ТРЦ Блокбастер»

«Планета Кіно» – це:

- 4 унікальні кінозали із найсучаснішою канадською технологією IMAX у Києві, Львові, Харкові та Одесі! Зверніть увагу: київський IMAX у 2013 році посів 20 місце у світі, а харківський – 34, серед усіх кінотеатрів IMAX (більше 800 у світі) за касовими зборами! 

- 4 кінозали із найсучаснішою південнокорейською технологією 4DX у Києві, Харкові, Одесі та Львові! Це єдині кінотеатри в Україні для показу голлівудських блокбастерів у форматі 4D.

- 35 кінозалів для показу фільмів у форматі 2D та 3D у Сумах, Львові, Харкові та Одесі з новою найсучаснішою 3D системою з використанням одноразових окулярів.

- Мобільний додаток для пристроїв на базі Android та iOS, розроблений відповідно до найновіших тенденцій у сфері IT. Всі новини, купівля квитків онлайн, бонусний рахунок та Клубна Карта – все у Вашому мобільному пристрої.

- Клуб «Планета Кіно IMAX» для всіх кіноглядачів! Ви можете збирати бонуси, обмінювати їх на квитки у кіно, пепсі та попкорн на барі, брати участь у розіграшах та акціях, отримати безкоштовний квиток з нагоди Дня народження! 

- Найкращі у світі консультанти! Гаряча телефонна лінія 0 800 300 600 працює з 09:00 до 22:00 щоденно, без перерви на вихідні та святкові дні! Усі дзвінки зі стаціонарних телефонів по Україні безкоштовні. Ваші запитання Ви можете також поставити нашим співробітникам в онлайн чаті на нашому сайті!

- Найцікавіше спілкування у соціальній мережі Facebook, а також на ресурсах YouTube, Instagram. 

IMAX та 4DX

Унікальна риса мережі «Планета Кіно» – це найсучасніші зали IMAX та 4DX! Ми є ексклюзивним представником цих технологій в Україні.

Одна з ключових переваг IMAX – величезний екран, висотою з п'ятиповерховий будинок (в 2-3 рази більший, ніж у більшості кінозалів). При цьому екран вкритий шаром срібла для збільшення кількості світла, яке відбивається. Це відчутно покращує чистоту і яскравість зображення. Розмір зображення виходить за межі видимого глядачеві простору, перекриваючи навіть межі бічного зору людини, створюючи найреалістичніший ефект присутності з усіх можливих. Технологія надзвичайно дорога, тому в цьому форматі Ви можете побачити лише найпотужніші блокбастери. 

Технологія 4DX – це абсолютно новий формат перегляду найкращих голлівудських фільмів. Крісла в залі рухомі. Крісло може вібрувати, змінювати кут нахилу до зображення, імітувати падіння, хитання судна, тряску в автомобілі або літаку. У кінотеатрі дуже реалістично і видовищно відтворюються природні явища: дощ, вітер, туман, блискавка, мильні бульбашки та запахи! Всі рухи крісел максимально синхронізовані з зображенням на екрані. Спецефекти створюють особливу атмосферу при перегляді фільму, не перетворюючи його на атракціон. Їхня головна функція – посилити враження, загострити всі відчуття, змусити максимально поринути у події на екрані, а не розсмішити або здивувати. 

8 отзывов

Паша Нек
Паша Нек 24 апреля 2014 в 23:21
Неплохое место
Неплохое место
+2
Misha Panin
Misha Panin 18 сентября 2014 в 11:06
Фантастическое место
Хороший кинотеатр)
8-9 ряд центр и наслаждайтесь)
+2
Алексей Василевский
Алексей Василевский 18 сентября 2014 в 11:29
Misha, полностью с Вами согласен!
+1
Дмитро Бортовський
Дмитро Бортовський 15 октября 2014 в 20:25
Фантастическое место
звук афигенный, мне оч понр...
+1
Януська Лытовченко
Януська Лытовченко 15 октября 2014 в 20:48
Фантастическое место
да можно зайти
+4
Андрій Краснов
Андрій Краснов 8 ноября 2014 в 22:14
Фантастическое место
Було не повторно!))))))))))))))) Навіть трішки кращий за європейські аналоги)
0
Екатерина Илюхина
Екатерина Илюхина 13 ноября 2014 в 02:23
Был открыт как первый 3Д кинотеатр в Украине и задумывался как изюминка всего торгово-развлекательного центра , в помещении которого находится . В день открытия последнего были сеансы на которых транслировались не фильмы, а , скорее. киножурнал, вход на который был свободен . Экран достаточно большой по отношению к площади зала.
+8
Ирина Пирог
Ирина Пирог 8 января 2016 в 16:45
Фантастическое место
Фильмы в зале IMAX, это совершенно другие эмоции от просмотра кино. Экран, выходящий за пределы видимого пространства создает невероятно реалистичный эффект присутствия!
+1
Твоя оценка: