- Поесть
- Развлечься
- Заняться собой
- Гостям города


Киевский академический театр на Подоле
У жовтні 2017 року було відкрито нову будівлю за адресою Андріївський узвіз, 20А, що завершило 25-ти літню епопею капітальної реконструкції.
Театр оснащено 2 спеціальними екранами, 6 відеопроекторами, з якими працюють унікальні рухомі жорсткі куліси, проекційні екрани та підлога. Це дозволяє працювати без матеріальної декорації. Є дві накладні сцени: англійське поворотне коло і конструкція, що змінює кут нахилу поверхні до 90 градусів. Спеціальна акустична система забезпечує потужний та абсолютно однаковий звук для кожного місця у залі. Один із найсучасніших у світі звукових пультів дозволяє озвучити два повних симфонічних оркестри. Освітлювальний цех налічує понад 150 приборів різного типу. Театр працює з голографічною плівкою та сіткою. А також має машини-генератори: диму, туману, вітру, снігу і навіть дощу. 5D ефект забезпечує спеціальна установка з розпилення запахів.
Театр доступний для людей з інвалідністю, вистави перекладаються мовою жестів, працює аудіодескрипція (спеціальний опис для незрячих чи слабозорих), є опція ігрової кімнати, де проходять театральні майстер-класи, якою можуть скористатися батьки, що прийшли на виставу з маленькими дітками.
У приміщенні на Адріївському узвозі 20Б працює також театральна вітальня на 50 місць, названа на честь режисера Ігоря Славинського.
Початок вистав о 19:00. У суботу та неділю вистави починаються о 18:00.






























0 отзывов