Войти на сайт

Войди на сайт, используя одну из соцсетей:

×
Ты уже голосовал за этот комментарий
Наверх

Сказання про княжну кінну дружину

Время

25 октября с 13:00 до 18:00
26 октября с 12:00 до 17:00

Источник

 У Древньому Києві розкажуть "Сказання про кінну княжу дружину"

Відвідувачам представлять коней близько 20 історичних порід, що були виведені у різних куточках світу. Величезні бельгійські ваговози, граційні арабські скакуни, швидконогі ахалтекінці – з представниками цих і багатьох інших порід можна буде поспілкуватися, сфотографуватися, проїхатись на них. Побачити стільки різноманітних порід коней одночасно можна лише у Древньому Києві.

Ведучий програми розповість про походження порід коней, повідає цікаві легенди, пов’язані з ними.

Коні стануть не лише експонатами живої виставки, а й покажуть свої акторські здібності разом із сміливими наїзниками та прекрасними вершницями. До уваги гостей парку: вишуканий кінний балет, карколомні трюки на конях, турнір лицарів-вершників, стройова підготовка княжої кінної дружини.

Також гості Древнього Києва матимуть можливість постріляти з лука у середньовічному тирі, переодягтися витязем, княгинею, заморським купцем чи іншим персонажем в історичній костюмерній і сфотографуватися, зробити власноруч сувенір на згадку.

Приїжджайте до Древнього Києва. Подивіться на унікальну відтворену архітектуру Середньовіччя, перегляньте цікаву програму, насолодіться відпочинком на природі та спілкуванням з одним з її найкращих творінь – конем. 

0 отзывов