Войти на сайт

Войди на сайт, используя одну из соцсетей:

×
Ты уже голосовал за этот комментарий
Наверх

Выставка «Avant-garde» в Art Mall

Место

Время

с 19 сентября, 10:00 до 31 декабря, 21:00

Цены

Вход — от 30 грн.

З 19 вересня в ТРЦ «ART MALL» відбудеться світова прем’єра мультимедійної виставки «Авангард. Простір кольорів та форм» («Avant-garde»).

Вперше у виставковому просторі A-Gallery можна буде побачити унікальний мультимедійний проект, що знайомить публіку з роботами найвідоміших художників-авангардистів. Це не просто зібрання картин, а захоплююче аудіовізуальне шоу, що завдяки інноваційним технологіям та приголомшливій цифровій проекції, занурює глядача у світ сяючого кольору та сміливих форм живопису в стилі авангард.

Мистецтво авангарду поєднує у собі безліч жанрів та напрямків. Творці виставки звернулися до творчості найвизначніших художників-авангардистів, чиї роботи давно і заслужено включено до скарбниці світових витворів мистецтва. Хуан Ґріс, Едвард Мунк, Амедео Модільяні, Ернст Кірхнер, Еґон Шиле, Василь Кандінський і Казимир Малевич – так виглядає неповний перелік тих, кому присвячені окремі епізоди мультимедійного шоу «Авангард. Простір кольорів та форм». Цифрова проекція, створена на основі унікальної технології A-Sense, дозволяє проектувати образи картин на стіни галереї, максимально точно передаючи всю гамму кольору та найменші деталі видатних картин. Стіни A-Gallery від підлоги до стелі перетворяться на велетенський мультимедійний екран довжиною у 200 метрів. Потужний сервер синхронізує зі звуком численні динамічні зображення високої роздільної здатності, що відтворюються за допомоги 52-х проекторів.

Світло, фарби, форми та звук заповнять весь простір навколо глядача, створюючи повноцінний ефект присутності. Масштаби проекції створять абсолютно реалістичний світ картин. Завдяки спецефектам та художньому дизайну, ви зможете насолодитися ліризмом портретів Амедео Модільяні та подивитися на світ очима Августа Маке у мандрах. Ви перестрінете магічних кольорових тварин із картин Франца Марка та відчуєте, неначе стоїте на одному мості із персонажем картини Едварда Мунка «Крик». Анімація оживить гротескних персонажів Ернста Кірхнера, а тривимірне моделювання перенесе вас до простору картин Василя Кандінського і Казимира Малевича так, що ви зможете роздивитися їх у найнеочікуваніших ракурсах, або навіть захотіти доторкнутися до них. Творці виставки застосовували найновітніші досягнення цифрових мультимедійних технологій і буквально відтворили ряд пласких картин у повноцінному тривимірному об’ємі, побудувавши справжні світи з образів і персонажів картин.

У подорожі цими світами глядача буде супроводжувати чудова музика. Інтерпретації відомих класичних творів, легкий джаз і сучасні динамічні композиції створюють неповторний настрій, підкреслюючи різноманітність і особливості робіт кожного з художників.

Також на відвідувачів очікує розповідь про характерні риси стилів і напрямків мистецтва авангарду, котра дозволить орієнтуватися у тому, що відбувається на екранах, не лише знавцям мистецтва, але й тим, хто тільки починає цікавитися живописом.

Виставка «Авангард. Простір кольорів та форм» присвячена революційному періоду в історії художньої культури.

Авангард – узагальнююча назва течій у світовому, перш за все – у європейському, мистецтві, що виникли на рубежі XIX і XX сторіч. Представники цих течій були єдині у своєму бажанні покінчити з реалізмом і переглянути традиції класичного живопису. Вони прагли до створення інших форм та пошуку нових художніх засобів, що відповідали б духу епохи. Авангард отримав розвиток майже в усіх напрямках мистецтва, що відрізнялися прагненням до нових рішень у реалізації творчих ідей: футуризмі, сюрреалізмі, абстракціонізмі, експресіонізмі, кубізмі, орфізмі, супрематизмі, конструктивізмі, та інших. Художники-авангардисти вважають колір та форму основним інструментом пошуку власної неповторності, основою нового мистецтва, котре вже більше ста років не перестає дивувати нас своєю сміливістю. 


0 отзывов