Войти на сайт

Войди на сайт, используя одну из соцсетей:

×
Ты уже голосовал за этот комментарий
Наверх

Время

31 октября с 19:00 до 22:00

Цієї осені Mgzavrebi презентують новий альбом. Платівка під назвою «In vino veritas» складається з 14 пісень і записана на 3 мовах - два треки російською , один англійською, одинадцять - грузинською. Самі музиканти підкреслюють, стилістично новий альбом дуже відрізняється від попередніх. Почути нову музику та перевірені хіти головною грузинської групи можна буде на великому концерті в Stereo Plaza 31 жовтня.
Концерт обіцяє бути - як завжди у Mgzavrebi - дуже музичним і емоційним. Артисти відмовилися від будь-яких сценічний ефектів, що б домогтися чистоти сприйняття нового матеріалу. Тому в останній день жовтня в Києві буде багато дуже хорошої музики, усмішок, сліз, любові та єднання - всього того, що кожного разу на своїх концертах дають нам прекрасні грузинські музиканти.
Mgzavrebi - грузинська група, що сформувалася в 2006 році в Тбілісі і швидко знайшла популярність, завдяки багатогранній музиці, філософським текстам і непередаваним емоціям, що панують на кожному концерті. В Україні відомі так само дуетною піснею з ТНМК - «Qari Qris».
Виступ Mgzavrebi - завжди дуже музичне і неймовірно емоційне щире шоу. Після першого ж відвідування концерту ці артисти викликають безумовну любов і визнання глядача, саме тому вже кілька років поспіль збирають в Києві тисячні зали.
Mgzavrebi неповторні, за роки роботи вони створили власний легко впізнаваний музичний стиль, додавши кожному виступу імпровізацію, змішуючи елементи фолку і класики. Їх музика - втілення су 

0 отзывов