Войти на сайт

Войди на сайт, используя одну из соцсетей:

×
Ты уже голосовал за этот комментарий
Наверх

Фест «Так, я люблю Україну!» в Sentrum

Место

Время

26 сентября с 23:00 до 23:59

У самому центрі Києва відбудеться грандіозний фестиваль "Так, я люблю Україну!"

 Захід спрямований на підтримку Збройних Сил України.

Назва фестивалю походить від хіта гурту ТІК "Люби Ти Україну", який разом з іншими виконавцями розділить сцену концертного майданчика "Sentrum". Гостями фестивалю також стануть Тоня Матвієнко, Скрябін, O.Torvald. Вони виступлять на одній сцені із Dj Tapolsky - одним із найвідоміших  та найiдейнiших українських дiджеїв; його коронують "гуру", "iдеологом" та "батьком" українського бейсу.

Кожен із музикантів представить на суд  глядачів їх спільні роботи із Анатолієм Тапольським. Зокрема, на фестивалі очікується багато прем'єр. Тоня Матвієнко, окрім спільної роботи "А може ти", вперше виконає на сцені новий ремікс на пісню "Мавка". Також відбудеться прем'єра реміксу на усім відомий хіт гурту ТІК та нові треки від Lime Kid.

Усі пісні виконуватимуться наживо, що у поєднанні з електронною обробкою та якісним звуком перенесуть вас на майданчик справжнього європейського рівня. Півтори  тисячі  присутніх також почують виконавців VovKing,  The Jackass, Fademan & Oleg K. Відкриватиме дійство FullCasual -- музикант  виконає красивий і атмосферний liquid drum-n-bass.

Також гостями фестивалю стануть резиденти американського лейбла Slimplify. FADEMAN та OLEG K -- потужнi  музикальнi  виконавці,  вже розривають своїми треками онлайн-сторі і хіт-паради, а також значаться в топах відомих магазинів електронної музики! 

0 отзывов