Войти на сайт

Войди на сайт, используя одну из соцсетей:

×
Ты уже голосовал за этот комментарий
Наверх

Консультації з SEO з Андрієм Сусом в «Часописе»

Время

8 августа с 10:00 до 11:00

Источник

Працюючи над своїми проектами, стартапи та команди на певному етапі стикаються з необхідністю професійної допомоги у просуванні свого продукту в інтернеті. Хтось покладається на свої знання, хтось звертається до операторів. Та найчастіше для прориву є потреба у пораді фахівця.

 Креативний простір «Часопис» розширює спектр професійних консультацій.

Відтепер, щоп’ятниці, кожен гість Простору має можливість отримати консультацію з просування інтернет-проектів, сайту, пошукової оптимізації тощо від Андрія Суса, досвідченого SEO-фахівця.

Андрій Сус, співзасновник Церто-Кредит, власник Car&Base, резидент Коворкінгу «Часопис» протягом 10 років професійно займається створенням, управлінням та популяризацією інтернет-проектів. Має глибокі знання в інтернет-маркетингу та управлінні проектами. Під час кар'єри, брав участь в якості лідера, керівника проекту, менеджеру з маркетингу, принаймні 50 проектів.

«Кожен сайт унікальний і, незважаючи на, здавалося б прості механізми та алгоритми SEO - виведення сайту в топ пошукових систем вимагає професійного підходу. Консультації будуть корисними проектам, що потребують комплексного SEO-аналізу та комплексних порад щодо просування в інтернеті, структури сайту, ефективних рекламних інструментів та пошукової оптимізації у цілому», - зазначає Андрій Сус. 


0 отзывов