Войти на сайт

Войди на сайт, используя одну из соцсетей:

×
Ты уже голосовал за этот комментарий
Наверх

Сергiй Гладир «Мира Мирам!» в Caribbean Club

Время

5 августа с 19:00 до 21:00

Цены

Вход — от 100 грн.

Людина атмосфери та аури, харизматичний співак, батько, чоловік - Сергій Гладир. Саме таким країна визнала та полюбила бронзового призера телевізійного шоу "Х-фактор". Точка відліку співочої кар'єри на великій сцені співпала з Днем народження Сергія Гладира. Саме 4 серпня 2013 року Сергію повідомили у домах суддів шоу, що він став учасником фінальної 12-ки "Х-фактора". Відтоді почався його творчий шлях на великій сцені.

Сергій Гладир підкорив глядачів відвертістю та душевністю, а також бархатным тембром голосу. У його виконанні звучали хіти "На заре", "Сюзанна", "Девочка, девушка, женщина", "3 сентября", дует з Оленою Ваєнгою "Аеропорт", "Чито Гвріто", "Застольная" та інші. Велика кількість прихильників різного віку відвідали виступи Сергія Гладира на концертах по всій Україні.

Вперше у Києві 5 серпня відбудеться концерт-презентація Сергія Гладира "Мира Мирам"! Місце зустрічі - концерт-холл "Caribbean Club".

На сцені відбудеться дійство - історія творчого шляху Сергія Гладира... Артист презентує пісні з власного репертуару, а також авторську пісню "Мира Мирам!" (слова Сергій Гладир, музика Генадій Крупник). Режисер та постановник концерту - Руслан Махов.

Ось, як сам Сергій Гладир розповідає про концерт: «Я хочу запросити своїх прихильників та глядачів проекту "Х-фактор" на мій концерт у Києві - це моя історія, моє нове творче життя. Хочу подарувати глядачам свої пісні та сподіваюсь на щире спілкування. Ми вирішили назвати концерт назвою моєї авторської пісні "Мира Мирам!" - це моє побажання і заклик всім! Чекаю нашої зустрічі з глядачами 5 серпня на концерті!».

Запрошуємо Вас на концерт сповнений позитивних емоцій від володара титулу глядацьких симпатій, бронзового призера Х-фактор 4, співаючого стоматолога - Сергія Гладира! 

0 отзывов