Войти на сайт

Войди на сайт, используя одну из соцсетей:

×
Ты уже голосовал за этот комментарий
Наверх

Гурт «The Substanse» (Луцьк) в Диване

Место

Время

10 августа с 20:00 до 22:00

Цены

Вход — бесплатный

Гурт виник у вересні 2013 року у Луцьку (Україна). У місті з населенням понад 200 тис. жителів, де немає фактично жодного інді-гурту, «The Substanse» досить швидко стали помітними. Вже через 3 місяці гурт випускає свій перший EP-альбом, до якого входять 4 пісні. З умовним хітом – піснею «Shoot». Весь цей час гурт постійно виступає у різних закладах Луцька, переважно у форматі акустичних вечорів. У січні 2014 «The Substanse» відіграв свій перший виступ за межами Луцька – на мистецькому фестивалі «FABRIKA» у Києві. На початку квітня 2014-го гурт презентує новий сингл під назвою «Fall down», на який згодом був відзнятий кліп.

Перший сольний півторагодинний концерт за межами Луцька пройшов у Львові у кафе «MusicLab», яке знаходиться фактично на площі Ринок.

Наприкінці травня гурт знову приїздить у Київ з виступом у клубі «44» в рамках проекту «New Generation». За тиждень «The Substanse» ділить сцену з гуртами «С.К.А.Й.» та «Флайза» на університетському фестивалі у Луцьку. З початком літа гурт береться за запис двох нових пісень («Get You» та «Smoke Stack»), презентація яких відбулась у мережі 14 липня. 

0 отзывов