Войти на сайт

Войди на сайт, используя одну из соцсетей:

×
Ты уже голосовал за этот комментарий
Наверх

С.К.А.Й. в «Docker Pub»

Место

Время

7 сентября с 21:00 до 23:00

Цены

Вход — от 100 грн.

С.К.А.Й. ВИРУШАЄ «ДО КРАЙ НЕБА»
Сольний концерт у Києві в рамках всеукраїнського тура Гурт С.К.А.Й вирушив у концертний тур з довгоочікуваним четвертим студійним альбомом «Край неба». Музиканти вже відіграли концерти у Донецьку, Полтаві та Харкові, попереду на них чекають Львів, Чернівці, Івано-Франківськ, Тернопіль, Одеса та багато інших міст. Сольний концерт в столиці відбудеться четвертого квітня у клубі «Юність». Нова концертна програма гурту передбачає пісні з нового альбому, але не обійдеться і без перевірених часом хітів, виконаних у новому звучанні. Музиканти традиційно готують музичні сюрпризи, в тому числі участь у концерті інших відомих музикантів, проте залишають це поки у таємниці, інтригуючи своїх слухачів. 
Нова платівка С.К.А.Й. до свого релізу пройшла складний та довгий шлях вдосконалення. Майже чотири роки йшла плідна праця над записом альбому: музиканти шукали найкраще звучання кожної пісні і дуже ретельно «шліфували» їх згідно із концепцією. Для цього були задіяні такі студії як Underground, Vedin, Lakeside та Submarine. Є і цікаві експерименти: так, у записі вокальної партії пісні «Пока жива любов» взяла участь дружина фронтмена С.К.А.Й. Олега Собчука Марія, яка має досвід співпраці із чоловіком по кліпу «Тебе це може вбити». Диск вже чекає на прихильників гурту і всі бажаючі зможуть придбати його на київському концерті четвертого квітня.
Слід відзначити, що два кліпи на пісні  з нового альбому С.К.А.Й. вже встигли з`явитись в ефірі українських музичних телеканалів. Ці відеороботи особливі тим, що кліп «Край неба», у якому знімався чотирирічний син Олега Собчука Арсен, став сюжетним продовженням історії кохання у відео «Поки жива любов».
Доволі символічним є той факт, що концерт відбудеться 4 числа 4 місяця 2014 року, це прем`єра четвертого за рахунком альбому, що був записаний на чотирьох студіях звукозапису за підтримки струнного квартету. 

0 отзывов