Войти на сайт

Войди на сайт, используя одну из соцсетей:

×
Ты уже голосовал за этот комментарий
Наверх

Активфест у ТРЦ «Gulliver»

Время

26 июля с 13:00 до 22:00

Якщо ви досі не є палким шанувальником спорту, завітайте 26-го липня в ТРЦ «Gulliver»: тут відбуватиметься незвичний активфест – захід, присвячений оригінальним видам спорту.

Спорт може бути професійним, з великою кількістю докладених зусиль, а може – веселим і неймовірно захоплюючим!Багато працюєте і не маєте часу на спорт? Ми в ТРЦ «Gulliver» впевнені, звання найкращого «офісного» спортсмена – ваше! У програмі активфесту багато цікавого та корисного: спортивні майстер-класи зі сквошу та капоейри, інтелектуальні та спортивні змагання офісних працівників, захоплюючі номери від професійної команди брейкденсерів, що так гармійно об’єднують мистецтво танцю та спорту, та багато іншого!

Кожному знайдеться справа до душі: гарно танцюєте? Покажіть все, на що здатні у конкурсах, або ж позмагайтесь з професійними танцюристками зі школи східного танцю Bellydance. Бігаєте на великі дистанції? Для вас «веселі старти», шопінг-марафон, змагання з шопінг-атлетики та «ігри розуму».

Не забудьте дітлахів, адже привчати до здорового спосібу життя варто з самого малечку: для дітей та дорослих ТРЦ «Gulliver» підготував змагання з перегонів на дитячих електро- та веломобілях, класики, дитячі конкурси у. Також для малечі проводитиметься конкурс малюнків на асфальті - найбільшу колекцію дитячих малюнків крейдою можна буде побачити 26 липня! А найбільш талановиті маленькі художники отримають призи!

Бадьору та веселу атмосферу свята спорту підтримають «Время и Стекло», Діма Монатик, Віталій Козловський та інші! Чекаємо вас на активфесті 26-го липня з 13:00 до 22:00! Спорт пануватиме усюди! 

0 отзывов