Войти на сайт

Войди на сайт, используя одну из соцсетей:

×
Ты уже голосовал за этот комментарий
Наверх

Міжнародний Джазовий Абонемент в Caribbean club

Время

22 июля с 19:00 до 22:00

Roni Ben - Hur Trio

Учасники тріо:
Ронні Бен - Гур (Roni Ben - Hur)
 - гітара
Дудука да Фонеска (Duduka da Fonesca) - ударні
Арк Овруцький (Ark Ovrutski) - контрабас, бас -гітара


Послухати записи Ронні Бен - Гура можна тут:
http://www.ronibenhur.com
Послухати записи дудук да Фонеска можна тут:
http://www.dudukadafonseca.net
Послухати записи Арка Овруцького можна тут:
http://www.arkovrutski.com


Ронні Бен - Гур (гітара) - джазовий гітарист.  У 2000 році музикант був нагороджений як «кращий починаючий артист». Для роботи над  альбомом" Anna's Dance " (2001) Ронні зібрав досвідчених професіоналів, таких як піаніст Баррі Харріс, саксофоніст Чарльз Девіс, басист Вльтер Букер і барабанщик Лерой Вільямс. Альбом "Signature" (2005) записувався разом з піаністом Джоном Хіксом, басистом Руфусом Рейдом, барабанщиком Лєроєм Вільямсом і перкусіоністом Стівом Круном. "Fortuna" (2009) і "Keepin ' it open" (2007) - два ключових альбоми гітариста, обидва записані разом з піаністом Ронні Метьюс, барабанщиком Льюїсом Нешем і знову зі Стівом Круном. У 2011 році записав альбом "Mojave" разом з Нільсоном Матта. У записі платівки брали участь барабанщик Віктор Льюїс і перкусіоніст Кафе да Сільва. Бен - Гур так само працював з Санті Дебріано, Емі Лондон, Бетт Мідлер, Тардом Хаммер, Сесіл Пейн, Еттою  Джонс, Маркусом Белгрейв, Чарльзом Макферсон, Джиммі Хис, Кларком Террі, Слайдом Хемптон, Тері Торнтон і Біллом Доггетта. Бен - Гур регулярно виступає на головних джазових фестивалях світу. Як викладач Ронні створив багато програм, які використовуються в багатьох американскіх і європейських школах. Альбом "Anna's Dance" Ронні Бен - Гура був названий кращою платівок року, а сам музикант - «віртуозним гітаристом з бездоганним свінгом».

Дудука да Фонеска (барабани) - почав грати в 13. Уже в 15 з'явився на телебаченні і став записуватися з відомими бразильськими музикантами – Цезаріус Альвім, Теноріо молодший, Харольдо Мауро-молодший, Альфредо Кардім, Едсон Лобо, Жоао Донато, Едісон Антунеш, Нівальдо Орнелас, Маріо Аднет, Іон Муніс, Паулу Жобім, Жак Мореленбаум і Grupo Mandengo ( Мауро Сеніс, Барозіно, Рауль Маскаренхас, Тоні Ботело). У 1975 Дудука переїхав до Нью -Йорку, прийнявши участь у безлічі бразильських джазових колективів. Один з них - Brazilian Express, з'явився на каналі National PBS. New York Samba Band виступала в Blue Note, Fat Tuesday's і Village Gate, а також у багатьох інших американських клубах. У проекті The Brazilian Jazz All Stars брали участь артисти Боб Мінцер, Еліан Еліас і Ренді Брекер. Дудука один з лідерів Trio da Paz, який номінувався, як кращий новий латино-джазовий гурт 1993 -го і отримав премію Jazz Journalists Association awards за кращий альбом в стилі бразильського джазу в 2002- му («Partido Out», Malandro Records). Дудука виступав і записувався з такими виконавцями  як Антоніо Карлос Жобім, Аструд Гілберто, Клаудио Родіті, Едді Гомес, Джон Скофілд, Джо Хендерсон, Джеррі Малліган, Хорхе Дальто, Дом Сальвадор, Тошико Акійоші, Лі Коніц, Філ Вудс, Емілі Ремлер, Нана Васконселос, Ненсі Вілсон, Слайд Хемптон, Кенні Баррон, Том Харрелл, Уейн Шортер і багатьма іншими. Він також проводив майстер -класи в Європі, Японії і Бразилії. Перший сольний альбом да Фонсеки "Samba Jazz Fantasia (Malandro Records) "в 2003 номінувався на Греммі, як найкращий альбом латинського джазу.

Арк Овруцький (контрабас, бас-гітара) - композитор і бенд-лидер, небезпідставно вважається одним з найкращих джазових басистів пострадянського простору. Працював з Кетрісом Фуллєром, Кармен Ланді, Марком Соскіним, Стівом Вільямсом, Ларрі Вілісом, Джевоном Джексоном, Стівом Слейглом, Джей Ді Волтером, Дідукою да Фонсекою, Патієнс Хіггінс, Сантією Скотт, Джимом Ротонді, Джеймсом Сполдінгом та багатьма іншими.  Закінчив аспірантуру Ратгерського університету (США) та завершує докторантуру Університету Іллінойс по класу контрабаса. У квітні 2010 року Арк Овруцький записав в Нью-Йорку авторську платівку “Sounds of Brazil”. Цей альбом був високо оцінений критиками в США, та вже через рік Арк був завпрошений зі своєю програмою у відомий “Dizzi Coca Cola” – джазовий клуб Лінкольн Центра в Нью-Йорку. У серпні 2013 року Арк записав новий альбом “44.33”, який був виданий в грудні того ж року на лейблі ZOHO. 

0 отзывов