Войти на сайт

Войди на сайт, используя одну из соцсетей:

×
Ты уже голосовал за этот комментарий
Наверх

David Brown (Brazzaville) в Бочке

Место

Время

10 августа с 21:00 до 23:00

Девід Браун постійно вражений тим, як йому пощастило. Почавши свою музичну кар'єру граючи на саксофоні з Беком в Лос-Анджелесі 1990-х, він створив свою власну групу Brazzaville. В 1997 році він зізнається, що його мрії були дуже звичайні і 
банальні - підписати контракт з великим лейблом, бути популярним в Європі та США. На щастя, життя розпорядилося інакше. Група стала популярною в таких країнах як Україна, Росія, Туреччина і Китай. Так Девід Браун отримує можливість подорожувати і отримує досвід, який він ніколи б навіть не міг собі уявити. 

Пісні Девіда сповнені романтикою подорожей, тугою за домівкою і теплом історій різних людей. Кожен слухач знаходить щось своє у його піснях, щось інтимне і актуальне. Коли він торкається нейлонові струни його гітари, здається, він торкається струн душ слухачів. 

Хоча Brazzaville регулярно грають досить великі шоу, особливо в таких мегаполісах як Москва і Стамбул, Девід дуже полюбляє такі собі домашні квартирники. За його власними словами: "Там-то насправді душевна атмосфера". Крім того що він співає гарні пісні, Девід - це громадянин світу, який в даний час проживає в Барселоні, майстер розповідати історії (у нього їх багато) і готувати млинці з фруктами.

Окрім добре знайомої музики Brazzaville, 10 серпня Девід гратиме уривки зі своєго нового дітище - концептуального нового альбому. у альбомі простежується історія трагічного, але іноді красивого життя однієї дівчини з Каліфорнії, від початку її народження до поки не настає смерть і навіть, коли душа вертається додому.

Подоружувати і знайти свій справжній дім - основна
мета музиканта і його покликання. Ці думки родом з дитинства призвели до того, що Brazzaville хочуть зробити гастролі-морську пригоду. На кораблі, заповненому музикантами, поетами і художниками, вони гратимуть своіх пісень і насолоджуватимуться життям. 

0 отзывов