Войти на сайт

Войди на сайт, используя одну из соцсетей:

×
Ты уже голосовал за этот комментарий
Наверх

Купальська папороть у Древньому Києві

Время

5 июля с 10:00 до 22:00
6 июля с 10:00 до 22:00

Івана Купала − свято краси, любові та неймовірних чудес. В цей час сонце у воді купається, мавки з лісовиками водять хороводи, а з-під землі з’являються скарби. У ще в купальську ніч можна знайти легендарний цвіт папороті, який відкриває таємні знання.

Цьогоріч святкування Івана Купала в Древньому Києві у «Парку Київська Русь» відбудеться 5-6 липня. І хтозна, можливо, саме тут, у місці, де відроджується стародавнє місто наших предків, можна буде знайти цвіт папороті.

Гості Древнього Києва поринуть у світ слов’янських міфів і легенд, долучаться до стародавніх купальських забав. Мешканці міста підготували театралізовані вистави та кінно-трюкові шоу, ігри й розваги. Як і годиться у це свято, обов’язково буде спалювання опудала Купали, ворожіння на долю та стрибки через багаття. 

Також відбудеться молодіжний фестиваль, у якому юнаки та дівчата, об’єднавшись у команди, випробують свою спритність та кмітливість у веселих квестах та конкурсах. Вони кидатимуть списи і перетягуватимуть канати, стрілятимуть з лука і танцюватимуть. Святкування продовжиться у форматі нічної вечірки, під час якої відвідувачів розважатимуть кращі діджеї та МС. 

Усім гостям Древній Київ у «Парку Київська Русь» підготував приємний сюрприз! Кожен, хто завітає в костюмі міфічного персонажа(наприклад, мавки, відьми, лісовика, русалки, водяника, Баби Яги, кікімори, солов’я-розбійника, Змія Горинича, богатиря),квиток 50%! 

1 отзыв

Katya Karpenko
Katya Karpenko 2 июля 2014 в 16:01
такие народные праздники - это всегда интересно) если будет погода хорошая, может, выберемся)
0