Войти на сайт

Войди на сайт, используя одну из соцсетей:

×
Ты уже голосовал за этот комментарий
Наверх

Прем’єри одноактних балетів в КМАТОіБ для дітей та юнацтва

Время

18 июня с 19:00 до 22:00
19 июня с 19:00 до 22:00

На конференції буде презентовано першопрочитання балету О.Родіна «Видіння Рози» у постановці Олексія Буська та нову роботу відомого хореографа, керівника «КИЇВ МОДЕРН-БАЛЕТУ» Раду Поклітару «Женщины в ре миноре» («Жінки у ре мінорі») на музику Й.С.Баха.

Під час конференції організатори хочуть привернути увагу представників ЗМІ до нових балетів, у яких мовою сучасного танцю порушуються питання людських пристрастей, почуттів та переживань.

На задум нової вистави «Видіння Рози» Олексія Буська надихнув легендарний балет «Російських сезонів Дягілєва» «Le Spectre de la rose» («Видіння рози») на музику Карла Марії фон Вебера, який він випадково побачив, перебуваючи на Міжнародному конкурсі хореографічного мистецтва імені С. Дягілєва у Польщі. Своїм задумом він поділився з композитором Олександром Родіним, і в результаті творчих пошуків народився зовсім новий балет. Це історія про невиліковно хвору дівчину на ім’я Роза, мати якої щодня ставить стару платівку, адже це єдине, що заспокоює доньку… 

«Женщины в ре миноре» - вистава, пронизана преклонінням перед генієм Й.С.Баха. Бахівська поліфонія стала джерелом натхнення для автора хореографії: «Вся пластична тканина цього балету абсолютно поліфонічна. Трагічна історія про неіснуючу жіночу дружбу, яка служить лише приводом для розгортання незвичайно складних багатофігурних композицій і пронизливих дуетних фрагментів», говорить Раду Поклітару. Фінал балету, завдяки поєднанню космічної музики Баха та сучасної експресивної пластики, за своїм масштабом стає біблійною трагедією. 

0 отзывов