Войти на сайт

Войди на сайт, используя одну из соцсетей:

×
Ты уже голосовал за этот комментарий
Наверх

«Птах надії» в Caribbean Club

Время

1 июня с 17:00 до 19:00

1 червня о 17:00, в Міжнародний день захисту дітей, в концерт-холі Carribean Club відбудеться благодійний концерт «Птах надії» за участю артистів Фабрики Естради Тетяни Піскарьової. 

Юні фабриканти об’єднаються разом з вихованцями дитячих будинків та шкіл-інтернатів України для того, щоб врятувати життя трьохрічному Павлу Павліченку, який вже два роки хворіє на гострий лімфобластний лейкоз. Протягом всього цього часу родина хлопчика справлялась з дорогим лікуванням самотужки, але на сьогоднішній день їхні матеріальні сили на межі… 

Відтак, щоб зібрати кошти на продовження лікування Павлика, маленькі артисти разом з відомими українськими виконавцями представлять концертну програму популярних пісень, а вихованці дитбудинків та шкіл-інтернатів – різноманітні сувеніри ручної роботи, які стануть лотами благодійного аукціону. 

Також напередодні концерту, в Carribean Club буде проведено акцію «Зроби свого птаха надії», в рамках якої діти виготовлять тисячу символів життя та довголіття – паперових журавликів-орігамі!  

0 отзывов