Войти на сайт

Войди на сайт, используя одну из соцсетей:

×
Ты уже голосовал за этот комментарий
Наверх

Вистава «Три художника однієї родини» в КНМ російського мистецтва

Время

с 16 мая, 10:00 до 30 мая, 18:00

Олександр Федорович Годунов, батько Лариси, дід Ірини Годунових, народився у 1916 році в селянській, багатодітній родині, ще до революції 1917 року і за його життя, протягом 86 років, йому випало багато випробувань долі: Революція, Голодомор, Вітчизняна війна, Чорнобиль. Але всупереч всьому, йому вдалось зберегти в душі і втілити в своїх полотнах наснагу до життя, трепіт від захоплення природою. 

Живописець, педагог. Член Національної Спілки художників України з 1954 р. Закінчив Київський державний художній інститут в 1950 році. Навчався в майстерні К. Трохименка. 

Олександр Федорович Годунов відомий український живописець, який працював у жанрі тематичної картини, портрету, пейзажу та натюрморту. Його картини повні життєвої сили, яскравим контрастом, упевненим мазком пензля. Джерелом творчої наснаги для художника були куточки Байкалу, береги Дніпра, чарівність квітів. Його твори завжди знаходили розуміння і схвальний відгук глядачів, висока майстерність забезпечили творам Олександра Годунова вдале сполучення високого професіоналізму та хисту. 

Лариса Годунова 1946 р.н. м. Київ. Живописець. Член Національної Спілки художників України з 1978 року. Закінчила Київський державний художній інститут (тепер НАОМА) в 1970 році. Навчалась у майстерні Т.Н. Яблонської. У творчому доробку художниці – твори монументального мистецтва, натюрморти, пейзажі, портрети, тематичні картини, графіка. 

0 отзывов