Войти на сайт

Войди на сайт, используя одну из соцсетей:

×
Ты уже голосовал за этот комментарий
Наверх

«Альфа-фест: Країна нових людей»

Время

с 29 мая, 10:00 до 1 июня, 22:00

«Альфа-фест: Країна нових людей» – найбільший фестиваль психології, здоров’я,духовностi, науки та мистецтва. Головна ідея заходу – нова країна для нових людей. 

Запрошуємо всіх тих, хто дійсно хоче чогось нового для себе: нових вражень, нового відпочинку, нових особистісних та професійних горизонтів, нових друзів, нового себе. Ми віримо, що лише змінюючи себе, ми зможемо змінити країну!

Коли і де: 29 травня – 1 червня 2014, Конча-Заспа (Київ). 

На Вас чекають:

· 4 неперевершених дні, що змінять Вас назавжди;

· 8 тематичних секторів, де кожен зможе знайти те, що потрібно саме йому;

· 250 майстер-класів від кращих фахівців Країни;

· 150 кращих тренерів, лекторів, практиків, а також людей, які мають незвичайний досвід та прагнуть ним поділитися;

· незабутня шоу програма – барабани, фаєр-шоу, виступи знаних гуртів тощо.

Програма фестивалю розділена за наступними тематичними секторами:

· Психологія та психотерапія – найкращий простір для тих, хто хоче глибше пізнати себе та інших, розпочати зміни у своєму житті, характері, звичках, “нещасливих сценаріях” тощо.

· Здоров’я та краса – у програмі майстер-класи з тілесно-орієнтованої терапії, різноманітні види масажів та практик для релаксу, лекції з харчування, догляду за собою.

· Успіх та гроші – місце зустрічі людей, які вміють, спираючись на власний досвід, знання і навички, знаходити ефективні рішення та втілювати нестандартні проекти.

· Лекторій – новий погляд на відомі факти від кращих спікерів Країни простою та зрозумілою кожному мовою про гомеопатію, квантову фізику, філософію, медицину та багато іншого.

· Духовність – ознайомить Вас із рiзноманiтними напрямами духовного розвитку та самопiзнання у лекціях представників різних релігій: християнство, суфізм, буддизм, іслам, кришнаїзм, іудаїзм.

· Мистецтво та культури світу – простір, де на Вас чекають виступи театрів «Чорний квадрат» та “Déjà vu plus”, тренінги з акторської майстерності, танцювальні майстер-класи, розповіді мандрівників про їхні екзотичні подорожі, кухні різних народів та вечори, сповнені живою музикою.

· Місто щасливих дітей – місто, в якому діти навчаються бути вільними, природніми, впевненими у собі, веселими, активними, здатними жити та насолоджуватись життям за будь-яких обставин.

· На межі – для любителів гострих відчуттів та для тих, хто хоче спробувати те, що здавалось “неможливим”: ходіння по розпеченому вугіллю, лицарські бої, шаманські та трансперсональні практики, фаєр-шоу та багато іншого. 

0 отзывов