Войти на сайт

Войди на сайт, используя одну из соцсетей:

×
Ты уже голосовал за этот комментарий
Наверх

Дивовижний тур до Шацьких озер

Время

с 19 апреля, 7:00 до 21 апреля, 22:00

Дивовижний тур до Шацьких озер і Волинських перлин Ви запам'ятаєте надовго. Шацький край - казкова колекція лісових пейзажів та озер, які часто називають блакитними очима волинської землі. Їх тут більше двохсот двадцяти - великих, малих і зовсім маленьких. У Вас буде можливість не тільки побачити їх, але і відпочити, покупатися і навіть пройтися по екологічній стежці вздовж озер.

Найбільше озеро - Світязь люблять порівнювати із славним Байкалом. Він чимось схожий на море. Є у Світязяякась дивовижна притягальна сила. Ви відвідаєте Шацький Національний заповідник, де причаївшись в лісових заростях, великими гронами розкинулися озера, поблизу селища Шацьк (звідси їх назва).

Але Волинь - це не тільки край блакитних озер, це ще й середньовічні замки, палаци і монастирі. Частина цих перлин включена в нашу екскурсійну програму.

Ви відвідаєте столицю Волинського князівства - Луцьк. Візитною карткою Луцька, звичайно, є замок Любарта. Ви будете приємно здивовані кількістю збережених архітектурних пам'яток міста. Луцьк часто називають - Римом Сходу, а чому це так, Ви дізнаєтеся на екскурсії по місту.

До Володимира-Волинського не так часто доїжджають туристи з центральної України, тут більше польських туристів. Та це західне пограниччя вартує особливої уваги, бо воно зберегло в часі дух і велич волинських князів, що збудували храми та монастирі.

Ви побуваєте в знаменитому Зимненському монастирі, що знаходиться  біля столиці племені дулібів 6-7 ст.,  храмах 12-15 ст.
Біля польського кордону в Любомлі збереглася Георгіївська церква, побудована ще князем Володимиром Васильковичем в 13 столітті і палац Браницьких 18 століття. Поринути в казковий світ лісових персонажів Ви зможете в Колодяжному в музеї української поетеси Лесі Українки, бо саме вона є поетичної візитною карткою Волині. Ви зможете попити цілющої води в одному з природних чудес України - «Оконські джерела».

Головною родзинкою туру на травневі свята буде дивовижна прогулянка по біосферному Шацькому національному природному парку. Ми залишаємо за собою право зробити туристам незапланований сюрприз в період екскурсії.

Подорожуйте і пізнавайте світ разом з «Колокраем».

Замовити екскурсію можна за тел. 050 33 44 900 

Виїзд з Києва 7.15 ст. метро Житомирська
Корець -
 Свято-Троїцький жіночий монастир з чудотворною сімейною іконою князів Корецьких
Луцьк - екскурсія по замку князя Любарта; костел Петра і Павла 17 в.; Покровська церква, де знайшли ікону Волинської Богоматері; Будинок скульптора М. Головня; Хресто-Воздвиженська церква 17 ст. - тут похована Галшка Гулевичівна (одна із засновниць Могилянської Академії) та Свято-Троїцький собор 18 в.
Обід пізній додатково
Зимне - оборонний Святогірський Святоуспенський монастир 11 ст.
Володимир-Волинський - пішохідна екскурсія - вали княжого замку; Успенський собор 12 в.; Василівська церква 13-14 ст.; Собор Різдва Христового 18 в.; Костел Іоакима і Анни 18 в.; Лютеранська кірха 19 ст.; Каплиця Св. Володимира 19 в.; Миколаївська церква 19 ст.; Домініканський монастир 18 ст.
Проживання в готелі Володимира-Волинського в 2-х або 3-х місних номерах з вигодами в номері
Вечеря додатково
2 день
Сніданок + виїзд з готелю 8.00
Любомль - Георгіївська церква 13 ст.; Палац Браницьких 18 в.; Церква Різдва Богородиці 19 ст.; Троїцький костел 15 ст.
 Згорани - Дмитрівська церква 17 ст.
 Світязь - Петропавлівська церква 19 ст.; Екологічна автобусно-пішохідна стежка + купання і відпочинок
 Проживання
 в санаторії «Шацькі озера»
 Вечеря - додатково

 3 день

Сніданок –  вільний час для прогулянок та купання - виїзд 12.00

Колодяжне – літературно-меморіальний музей Лесі Українки

Повернення до Києва 22.00 на ст.метро Житомирська

Замовити екскурсію можна за тел. 067 240 32 09

В програму Включено: проїзд автобусом; екскурсійний супровід гіда по всьому маршруту; проживання дві ночі в 2-х та 3-х-місних номерах; харчування два сніданки; екскурсійне забезпечення в музеях; страхування на час подорожі

В програму Не Включено і додатково оплачуються: вхідні квитки в музеї; додаткове харчування; особисті витрати

Додаткова інформація - просимо взяти зручне взуття і одяг, так як будуть піші виходи в Національному парку «Шацькі озера» та добре почувати себе на березі озера Світязь; хто забажає покупатись – візьміть плавки та купальник, рушник;  для доброго самопочуття, при необхідності, беріть з собою медикаменти, якими користуєтеся; екскурсійний супровід дорогою та в туристичних об’єктах відбувається українською мовою.

Харчування - Просимо Вас визначитися з тим, чи будете харчуватися централізовано чи приватно заздалегідь і повідомити про це до поїздки. Харчування можна замовляти все зразу, а можна частково. 

0 отзывов