
Экскурсия «Гранітно-Степове Побужжя»
Время
20 апреля с 7:00 до 22:00
Дивовижна екскурсія по заповіднику "Гранітно-Степове Побужжя" - до Океану задоволень, Чудес Природи і Святилищ. Такого скупчення каньйонів, порогів та Гардів Ви ще не бачили! А фірма «Колокрай» приємно здивує Вас, провівши по заповідним місцям.
Дніпровських порогів ми з вами вже не побачимо, а ось Бузькі пороги, улюблені місця козаків і наших спортсменів ще радують туристів. Сьогодні Гранітна перлина українського степу кличе до своєї сакральної природи людей, які зберегли у своїй душі любов до прекрасного. Ми пропонуємо Вам відвідати ці унікальні місця.
Мигія — це справжня гірська країна серед неозорих степів, немов Маленька Швейцарія. Давньогрецький історикГеродот за красу цього краю назвав його «Емігея», що в перекладі з грецької означає «моя земля». Мабуть більш ніде немає такої великої кількості скелястих островів посеред Південного Бугу та річкових порогів. На Вас чекає паромна переправа через Південний Буг і екологічна стежка заповідником до столиці Бугогардівської паланки, Сокурової балки, Пугача і Брами через квітучий весняний степ. Це місце тісно пов'язане з останнім в Європі світськимлицарським орденом - Військом Запорозьким Низовим та його державою - знаменитою на весь світЗапорозькою Січчю. Першим паланковим отаманом тут був князь Дмитро Вишневецький - легендарний Байда.
Справжнім багатством засушливих південних степів є Трикратський ліс, який було насаджено у 1825 році графом В.П. Скаржинським, де в урочищі Лабіринт збереглось понад 200 старовинних дубів, водоспади і містки..
Ви відвідаєте справжні природні перлини цих місць – Актовський каньйон, який у народі називають «Долиною диявола», Арбузинський і Петропавлівський каньйони. Це Малий Крим - унікальний природний комплекс лісової та водної екосистем з комплексом чудернацьких скель та гранітних валунів.
Про ці Священні Шляхи – річку Мертвовод або Ексампей ще Геродот писав.
Актовський каньйон - це провал серед голого степу, прірва в кристалічному щиті, на дні якого дзюрчить струмок Ексампей. Гранітні скелі досягають місцями висоти 30- 50 метрів. Природа, скелі, каньйони – назавжди залишаться в вашій пам’яті.
Мандруйте разом з «Колокраєм». При неповній групі ціна може змінюватись. Замовити екскурсію можна вже зараз за тел. 067 240 32 09 або 050 33 44 900
1-й день
Виїзд з Києва автобусом – 7.00 ст. метро Голосіївська
Мигія – Бузькі пороги + козацький Гард; каньйон Південного Буга з Високої скелеі
Южноукраїнськ – паромна переправа через П.Буг; екологічна стежка по квітучому степу до Бугогардівської паланки; Сокурова балка, Брама, Пугач, криниця
Поселення в готель або садибу + вечеря (додатково)
2-день
Сніданок + виселення
Трикрати – заповідник «Трикратський ліс», старовинні дуби, ур. Лабіринт, водоспад, маєток Скаржинських
Актове – екологічна стежка по Актовському каньйону - долина Диявола, Арбузинському каньйонах
Повернення в Київ – 22.00 на ст. метро Голосіївська
У екскурсію входить:
- Екскурсійне обслуговування по всьому маршруту
- Проїзд у комфортабельному автобусі
- Технічні зупинки через кожних 250 км
- Екологічна стежка по заповіднику "Бузький Гард", екологічна стежка до Актовського та Арбузинського каньйонів і долини Дияволів; заповідника "Трикратський ліс"
- Паромна переправа через П.Буг
- Проживання у готелі
- В програму Не включено і додатково оплачуються: вхідні квитки до заповідника; вечірня прогулянка на катері по Південному Бугу (20 грн.); смачний домашній обід в каньйоні або в садибі зеленого туризму, вечеря в 1-ий день
Радимо взяти: зручне взуття, перекус на 1-ий день, воду, медикаменти, якими Ви користуєтесь і хороший настрій!
Ціна може змінюватись, в залежності вартості палива
0 отзывов