Войти на сайт

Войди на сайт, используя одну из соцсетей:

×
Ты уже голосовал за этот комментарий
Наверх

Экскурсия «Гранітно-Степове Побужжя»

Время

19 апреля с 7:00 до 22:00
20 апреля с 7:00 до 22:00

Дивовижна екскурсія по заповіднику "Гранітно-Степове Побужжя" - до Океану задоволень, Чудес Природи і Святилищ. Такого скупчення каньйонів, порогів та Гардів Ви ще не бачили! А фірма «Колокрай» приємно здивує Вас, провівши по заповідним місцям.

Дніпровських порогів ми з вами вже не побачимо, а ось Бузькі пороги, улюблені місця козаків і наших спортсменів ще радують туристів.  Сьогодні Гранітна перлина українського степу кличе до своєї сакральної природи людей, які зберегли у своїй душі любов до прекрасного. Ми пропонуємо Вам  відвідати ці унікальні місця.

Мигія — це справжня гірська країна серед неозорих степів, немов Маленька Швейцарія. Давньогрецький історикГеродот  за красу цього краю назвав його «Емігея», що в перекладі з грецької означає «моя земля».  Мабуть більш ніде немає такої великої кількості скелястих островів посеред Південного Бугу та річкових порогів. На Вас чекає паромна переправа через Південний  Буг і екологічна стежка заповідником до столиці Бугогардівської паланки, Сокурової балки, Пугача і Брами через квітучий весняний степ. Це місце тісно пов'язане з останнім в Європі світськимлицарським орденом - Військом Запорозьким Низовим та його державою - знаменитою на весь світЗапорозькою Січчю. Першим паланковим отаманом тут був князь Дмитро Вишневецький - легендарний Байда.

Справжнім багатством засушливих південних степів є Трикратський ліс, який було насаджено у 1825 році графом В.П. Скаржинським, де в урочищі Лабіринт збереглось понад 200 старовинних дубів, водоспади і містки..
Ви відвідаєте справжні природні  перлини  цих місць – Актовський каньйон, який у народі називають «Долиною диявола», Арбузинський  і Петропавлівський каньйони. Це Малий Крим  -  унікальний природний комплекс лісової та водної екосистем  з комплексом чудернацьких  скель та гранітних валунів.   
Про ці Священні Шляхи – річку Мертвовод  або  Ексампей ще Геродот писав.
Актовський каньйон - це провал серед голого степу,  прірва в кристалічному щиті, на дні якого дзюрчить струмок Ексампей. Гранітні скелі досягають місцями висоти 30- 50 метрів. Природа, скелі, каньйони – назавжди залишаться в вашій пам’яті.

Мандруйте разом з «Колокраєм». При неповній групі  ціна може змінюватись. Замовити екскурсію можна вже зараз за тел. 067 240 32 09 або 050 33 44 900 

1-й день

Виїзд з Києва автобусом – 7.00 ст. метро Голосіївська

Мигія – Бузькі пороги + козацький Гард; каньйон Південного Буга з Високої скелеі

Южноукраїнськ – паромна  переправа через П.Буг; екологічна стежка по квітучому степу до Бугогардівської паланки; Сокурова балка, Брама, Пугач, криниця

Поселення в готель або садибу + вечеря (додатково)

2-день

Сніданок + виселення

Трикрати – заповідник «Трикратський ліс», старовинні дуби,  ур. Лабіринт, водоспад, маєток Скаржинських

Актове – екологічна стежка по Актовському  каньйону - долина Диявола, Арбузинському каньйонах

Повернення в Київ – 22.00 на ст. метро Голосіївська

У екскурсію входить:

  • Екскурсійне обслуговування по всьому маршруту
  • Проїзд у комфортабельному автобусі
  • Технічні зупинки через кожних 250 км
  • Екологічна стежка по заповіднику "Бузький Гард", екологічна стежка до Актовського та Арбузинського каньйонів і долини Дияволів; заповідника "Трикратський ліс"
  • Паромна переправа через П.Буг
  • Проживання у готелі
  •  
  • В програму Не включено і додатково оплачуються: вхідні квитки до заповідника; вечірня прогулянка на катері по Південному Бугу (20 грн.); смачний домашній обід в каньйоні або в садибі зеленого туризму, вечеря в 1-ий день

Радимо  взяти: зручне взуття, перекус на 1-ий день, воду, медикаменти, якими Ви користуєтесь і хороший настрій!

Ціна може змінюватись, в залежності вартості палива 

0 отзывов