Войти на сайт

Войди на сайт, используя одну из соцсетей:

×
Ты уже голосовал за этот комментарий
Наверх

Экскурсия «Парк Межигіря»

Время

19 апреля с 10:00 до 14:00
20 апреля с 10:00 до 14:00
21 апреля с 10:00 до 14:00

Запрошуємо всіх бажаючих відвідати резиденцію «Межигір'я», як символ корупції президентського масштабу. На протязі 4-ох годинної екскурсії Ви дізнаєтесь про таємниці Межигір‘я, які відкрились очам українців після втечі Віктора Януковича з Києва.  Знайдене і побачене у когось викликає шок, у когось — розгубленість, нерозуміння, подив, у когось — обурення.  Президентське «солодке життя» - закінчилось.  Це вже все є народним добром. ПАРК. МІЖГІРЯ. КИЇВСЬКЕ МОРЕ – все для Вашого відпочинку.  

Зустріч – 10.00 ст. метро Героїв Дніпра на виході з метро в центрі круга, проїзд громадським транспортом – 5 грн. 

На території парку Ви побачите основні будівлі Межигір’я – «Хонку» - клубний будинок, в якому було знайденіпозолочені банкноти, золотий батон та унітаз; грецькі колони, ботанічний сад, каскад ставків на різних рівнях з містками через них, гірські алеї з парковими скульптурами та ротондами,  чайний будиночок із лазнею та чаном на вогні,  унікальний майданчик для гольфу та тенісні корти, зоопарк з екзотичними тваринами та мисливські угіддя. Два кілометри прогулянки по Міжигірській набережній приведе Вас до корабля на Дніпрі. Це – розкішнийдебаркадер "Галеон", який розташований у нижній частині "Межигір'я", на березі Київського моря. Він був призначений для відпочинку Януковича з друзями на воді, переважно - в літній час.

Але найголовніше для нас це те, що  відкриття резиденції дозволяє нам доторкнутись до нашої давньої історії Межигір’я – Духовного центру козацької  України.  З 16 століття тут існував козацький Межигірський Спасо-Преображенський монастир та поселення давньоруського часу. Межигірський Спас, разом із Успенським монастирем у Трахтемирові, виконував роль тилової бази Запорізької Січі - тут був шпиталь, склади спорядження і зброї, зв'язковий центр.  Кожен запорожець вважав за необхідне хоч раз в житті прийти в Межигір’я – покаятись і помолитись.

З Межигір’ям пов’язані імена видатних діячів України: Богдана Хмельницького, Івана Мазепи, Семена Палія, Петра Калнишевського. На території монастиря було поховано гетьмана Євстафія Гоголя – предка відомого письменника. З великою вірогідністю, саме тут знайшов свій останній притулок козацький полковник Семен Палій. Він заповів поховати себе в монастирі. Разом із його портретом зберігалися в монастирській церкві Зішестя Св. Духа його шабля та полковницький срібний пернач. Після знищення Межигірського Спаса Катериною II у 18 столітті, почалась інша, не менш славетна історія Межигір’я. На монастирській території  була  заснована фаянсова фабрика, вироби якої прикрашали імператорські столи та музеї світу. Не будемо забувати і про знамениту, але ще не віднайдену БІБЛІОТЕКУ ЯРОСЛАВА МУДРОГО. Легенди про цей скарб ведуть нас доМЕЖИГІР’Я. Поле для пошуків своїх скарбів у кожного тут велике.

Фірма «КолоКрай» запрошує Всіх Вас провести цей день з користю для тіла і духа. Замовити екскурсію можна вже зараз за тел. 067 240 32 09 або 050 33 44 900 

0 отзывов