Войти на сайт

Войди на сайт, используя одну из соцсетей:

×
Ты уже голосовал за этот комментарий
Наверх

Ukrainian Art Week в Доме художника

Время

с 27 марта, 10:00 до 4 апреля, 18:00

«Разом з сонцем» - це тема цьогорічного Українського тижня сучасного мистецтва який пройде з 27 березня по 4квітня у Центральному будинку художників.

Разом з сонцем починається день іпрокидається все живе; люди живуть, сподіваютьсяі творять; минають днi, мiсяцi, роки, тисячолiття. Але також разом з сонцем залишається пам‘ять, icторiя, мистецтво.

І цієї весни ми також разом, з’єднавши художників зі всіх куточків України, зробимо неповторний, надихаючий простір на підтримку нашої країни.

«Український тиждень мистецтв» це справжній європейський проект. Він включений в Міжнародний консорціум художніх виставок і фестивалів, координує і розвиває єдину мережу тижнів мистецтва (ArtWeek) в Іспанії, Італії, Данії, Португалії, Німеччині, Румунії, Словакії, Швейцарії.

Міжнародна виставка-конкурс сучасного мистецтва "УКРАЇНСЬКИЙ ТИЖДЕНЬ МИСТЕЦТВ" (Ukrainian Art Week) сезону "Весна 2014" включає чотири розділи: виставковий, конкурсний, освітній (майстер-класи та лекторії) і пленерний. Роботи будуть представлені в наступних напрямках: живопис , графіка , художній текстиль , скульптура , фотографія , декоративно - прикладне мистецтво , графічний дизайн, концептуальне містецтво. На протязі тижня на виставці працюватиме національне та зарубіжне журі , що складаються з відомих художників , мистецтвознавців , галеристів . За підсумками конкурсної програми будуть визначені переможці та лауреати , які будуть нагороджені на закритті виставки.

  

0 отзывов