Войти на сайт

Войди на сайт, используя одну из соцсетей:

×
Ты уже голосовал за этот комментарий
Наверх

Кальман в Оперетте

Міжнародний проект від Національної оперети України та Будапештського театру оперети і мюзиклу проходить за підтримки Посольства Угорщини в України. Подію присвячено обдарованому Всевишнім і коронованому всіма провідними театрами світу, геніальному угорському композитору Імре Кальману.

І. Кальман – один із засновників і найвизначніших представників віденської оперети. Величезний успіх приходить до нього у 1915 році після прем’єри «Королеви чардашу» («Сільви»). Подальші роки утверджують за композитором славу одного з перших у своєму жанрі. Імре Кальман залишив велику творчу спадщину: двадцять оперет, твори для симфонічного оркестру, інструментальні п’єси, романси, вокальні цикли.

На думку художнього керівника Національної оперети, з.д.м. України Богдана Струтинського, неперевершеність і велич композитора пов’язані з геніальним відчуттям драматургії: «Всі твори Імре Кальмана звучать мов «на лезі ножа»: музика «кидає» слухача із вогню в холод, із світла до темряви, балансує на межі щирої радості та безмежного відчаю. У музиці відчувається, навіть, поворот голови персонажа, адже всі музичні фрази родиктовані не словом, а внутрішнім станом, емоціями, психологічним поштовхом – композитор майже ніколи не писав на готові вірші, а його арії підтекстовувалися значно пізніше».

У святковій програмі вечора «Кальман. Король Оперети!» – масштабний концерт за участю провідних вокалістів театрів, хору, балету та оркестру Національної оперети. Серед номерів: брендові з «Сільви», «Баядери», «Фіалки Монмартру», «Маріци», «Голландочки», а також прем’єри – арія Палі Рача з «Циган-прем’єр», номер-сюрприз з оперети «Герцогиня з Чикаго» та інші. 

Окрім чарівної музики у яскравій, насиченій приємними несподіванками 

шоу-програмі, на глядачів чекає екскурс сторінками цікавих та важливих 

подій з життя І. Кальмана, святкова атмосфера, дружнє коло шанувальників 

видатного композитора та чимало сюрпризів. 

0 отзывов