Войти на сайт

Войди на сайт, используя одну из соцсетей:

×
Ты уже голосовал за этот комментарий
Наверх

«Ніч неординарних міксів» у клубі Indigo

Время

22 марта с 21:00 до 22:59

Хтось створює найсмачніші коктейлі, а хтось – неповторну музику. Унікальний мікс одного з іншим чекає на вас на вечірці з красномовною назвою «Ніч неординарних міксів», що відбудеться в Indigo 22 березня. 

Музикальним гостем заходу стане музикальний вундеркінд, зірка світового масштабу, артист, чиї виступи незмінно проходять з аншлагом – це Євген Філатов, більш відомий як The Maneken. Його музику складно описати словами, а шоу, яке він влаштовує на сцені, треба обов’язково хоча б один раз побачити!

Приготуйтесь до ночі фантастичних сюрпризів! Окрім музики цього вечора на вас чекають найкращі коктейлі-переможці 16-го професійного турніру FinlandiaVodkaCup. Пропустити цю вечірку в принципі неможливо! В незалежності від того, чи є вишука-ним музикальним поціновувачем чи коктейльним гурманом – цієї ночі кожний знайде задоволення по своїй натурі. 

«Ніч неординарних міксів» у клубі Indigo «Ніч неординарних міксів» у клубі Indigo «Ніч неординарних міксів» у клубі Indigo «Ніч неординарних міксів» у клубі Indigo «Ніч неординарних міксів» у клубі Indigo «Ніч неординарних міксів» у клубі Indigo «Ніч неординарних міксів» у клубі Indigo «Ніч неординарних міксів» у клубі Indigo «Ніч неординарних міксів» у клубі Indigo «Ніч неординарних міксів» у клубі Indigo «Ніч неординарних міксів» у клубі Indigo «Ніч неординарних міксів» у клубі Indigo «Ніч неординарних міксів» у клубі Indigo «Ніч неординарних міксів» у клубі Indigo «Ніч неординарних міксів» у клубі Indigo «Ніч неординарних міксів» у клубі Indigo «Ніч неординарних міксів» у клубі Indigo «Ніч неординарних міксів» у клубі Indigo «Ніч неординарних міксів» у клубі Indigo «Ніч неординарних міксів» у клубі Indigo «Ніч неординарних міксів» у клубі Indigo «Ніч неординарних міксів» у клубі Indigo «Ніч неординарних міксів» у клубі Indigo «Ніч неординарних міксів» у клубі Indigo «Ніч неординарних міксів» у клубі Indigo «Ніч неординарних міксів» у клубі Indigo «Ніч неординарних міксів» у клубі Indigo «Ніч неординарних міксів» у клубі Indigo «Ніч неординарних міксів» у клубі Indigo «Ніч неординарних міксів» у клубі Indigo «Ніч неординарних міксів» у клубі Indigo «Ніч неординарних міксів» у клубі Indigo «Ніч неординарних міксів» у клубі Indigo «Ніч неординарних міксів» у клубі Indigo «Ніч неординарних міксів» у клубі Indigo «Ніч неординарних міксів» у клубі Indigo «Ніч неординарних міксів» у клубі Indigo «Ніч неординарних міксів» у клубі Indigo «Ніч неординарних міксів» у клубі Indigo «Ніч неординарних міксів» у клубі Indigo

0 отзывов