Войти на сайт

Войди на сайт, используя одну из соцсетей:

×
Ты уже голосовал за этот комментарий
Наверх

Мгзавребі в Caribbean club

Время

22 марта с 19:00 до 22:59

Цены

Вход — 180 грн.

Мгзавребі – грузинський музичний гурт, утворений у 2006 році в Тбілісі. Назва в перекладі з грузинської мови означає «Мандрівники». Популярність прийшла до Mgzavrebi після виходу фільму Давида Імедашвілі «Місто мрії», в якому лунав їх саундтрек. На сьогоднішній день гурт можна назвати одним з найвідомішим в Грузії.

За час свого існування музиканти співпрацювали з такими всесвітньо відомими виконавцями, як Пласідо Домінго, Buena Vista Social Club, Андреа Бочеллі, Ніно Катамадзе. Гурт також співпрацював з музичним колективом ТНМК, з яким вони записали пісню «Qari Qris». 

Мгзавребі в Caribbean club Мгзавребі в Caribbean club Мгзавребі в Caribbean club Мгзавребі в Caribbean club Мгзавребі в Caribbean club Мгзавребі в Caribbean club Мгзавребі в Caribbean club Мгзавребі в Caribbean club Мгзавребі в Caribbean club Мгзавребі в Caribbean club Мгзавребі в Caribbean club Мгзавребі в Caribbean club Мгзавребі в Caribbean club Мгзавребі в Caribbean club Мгзавребі в Caribbean club Мгзавребі в Caribbean club Мгзавребі в Caribbean club Мгзавребі в Caribbean club Мгзавребі в Caribbean club Мгзавребі в Caribbean club Мгзавребі в Caribbean club Мгзавребі в Caribbean club Мгзавребі в Caribbean club Мгзавребі в Caribbean club Мгзавребі в Caribbean club Мгзавребі в Caribbean club Мгзавребі в Caribbean club Мгзавребі в Caribbean club Мгзавребі в Caribbean club

0 отзывов