Войти на сайт

Войди на сайт, используя одну из соцсетей:

×
Ты уже голосовал за этот комментарий
Наверх

«Déjà vu plus» в Atmasfera 360

Время

26 декабря с 20:00 до 22:00

   Наше життя зіткане з особистих історій. Історії організують наші думки, ставлення, почуття… Варто здійснити якийсь вчинок чи потрапити до нестандартної ситуації – і вже є особиста пригода, є про що розповісти друзям. Деякі з цих історій пам’ятаються все життя, деякі виникають прямо зараз і чомусь потрапляють у нашу свідомість… та підсвідомість. І як буває приємно складати з них оповідання, у якому ти – головний герой!

Що таке плейбек-театр?

Це практика театралізації таких особистих оповідей. Ви можете розповісти будь-яку історію, що відбулася з Вами будь-де і будь-коли, а актори плейбек-театру миттєво перетворять її на сценічний міні-перформанс чи повноцінний імпровізований театральний акт.

Як це відбувається?

Ведучий звертається до присутньої аудиторії із проханням поділитися своїми почуттями, настроєм чи розповісти історію з власного життя. Після нетривалого діалогу ведучого з кожним бажаючим глядачем актори, що знаходяться на сцені, імпровізовано та без жодних домовленостей втілюють запропоновану історію за допомогою спеціальних різних плейбек-театральних форм.

Чим це цікаво?

  • Ви зможете задати і побачити театральну мініатюру за мотивами історії саме з Вашого життя!

  • Ви відчуєте себе автором сценарію і головним драматургом фрагменту імпровізованого театрального перформансу.

  • Зможете поділитись своєю історію, своїми поглядами, досвідом з аудиторією головної зали Київського планетарію.

  • Це можливість зняти певний стрес – поділитися емоціями та тим, що для Вас насправді важливо.

  • І, нарешті, поглянути за допомогою гри акторів плейбек-театру “Déjà vu plus” на власну ситуацію зі сторони – нової чи не нової, стандартної чи неочікуваної, позитивної чи реалістичної.

Про плейбек-театр “Déjà vu plus”

“Déjà vu plus” гастролював у Криму, Санкт-Петербурзі, Одесі, Харкові, Мінську; проводив десятки майстер-класів на різних фестивалях та конференціях; брав участь в Міжнародному фестивалі плейбек-театрів (серпень 2009); є співорганізатором Української школи плейбек-театру (з квітня 2010), головним організатором україно-російського фестивалю плейбек-театрів “Плейбек-БОРЩІ”© (Київ, липень 2013). Всього за час свого існування результати творчої праці команди “Déjà vu plus” було представлено у близько 150 перформансах.

А взагалі, ми звичайні люди – веселі і оптимістичні, творчі й ділові, серйозні і несерйозні… Такі, які й Ви, наші поважні, сучасні, модернові глядачі!

Запрошуємо вас до ще однієї зустрічі на базі великої і чудової зоряної сцени культурно-розважального центру “ATMASFERA 360”! 

0 отзывов