Войти на сайт

Войди на сайт, используя одну из соцсетей:

×
Ты уже голосовал за этот комментарий
Наверх

Нагородження «100 фільмів за 100 хвилин» в Кінопанорамі

Место

Время

20 декабря с 20:00 до 22:00

У Києві, 20 грудня, в кінотеатрі «Кінопанорама» пройде нагородження переможців фестивалю екстремально короткого кіно «100 фільмів за 100 хвилин», у номінаціях «Краща українська картина» і «Краща іноземна картина», за версією глядачів. Протягом місяця фестиваль відвідав 11 найбільших міст України, а глядачі віддавали свої голоси за улюблену картину на сайті фестивалю.

Проект представляє глядачам оригінальний формат короткометражних фільмів - 100 стрічок тривалістю 1 хвилина кожна. Організатори відібрали кращі з точки зору сюжету, стилістики та емоційної насиченості фільми зі всього світу і об'єднали їх в один сеанс тривалістю 100 хвилин. Програма фестивалю не обмежується окремими жанрами стрічок, і на екрані можна побачити всі досягнення світового короткометражного кінематографу.

Значна кількість фільмів пов'язані з відомими особистостями світу кіно. Так відомий американський актор Джон Малкович, який нещодавно відвідував Україну, демонструє глядачам різні стани після вживання наркотичних речовин. Є стрічки присвячені Альфреду Хічкоку, Стенлі Кубрику, Майклу Джексону і Даррену Арановськи. Серед стрічок є номінанти на премію OSCAR, переможці численних міжнародних кінофестивалів, стрічки іменитих аніматорів і режисерів з усього світу. На радість усім нам  цього року значно зросла кількість українських стрічок.

 

0 отзывов