Войти на сайт

Войди на сайт, используя одну из соцсетей:

×
Ты уже голосовал за этот комментарий
Наверх

Виставка «ТеддиЛенд» в «Мистецькому Арсеналі»

Время

с 13 декабря, 11:00 до 15 декабря, 18:00

Цены

Вход — 50 грн.

13-15 грудня в Мистецькому Арсеналі відбудеться доволі незвична подія – фестиваль плюшевих ведмедиків.

Понад 120 українських та зарубіжних майстрів представлять свої художні роботи, виконані в різноманітних жанрах і техніках. Плюшеві і в'язані, текстильні і дерев'яні, іграшкові та інтер'єрні ведмежата заполонять кращу художню галерею - «Мистецький Арсенал».

Цього року основна тема виставки - Легендарні ведмедики. Віні Пух, Паддінгтон, Олімпійський ведмедик, Умка, ведмедики Гаммі, Балу, Михайло Потапич, Падсі - це персонажі, що не потребують поданні, вони купаються в променях слави і народної любові вже не одне покоління. Протягом трьох днів різні сфери життя Легендарних ведмедиків постануть перед відвідувачами на спеціальних стендах і акціях виставки.

 Одна із залів Мистецького Арсеналу перетвориться на Ляльковий простір – саме так називається експозиція, підготовлена кращою ляльковою галереєю столиці -«Парсуною». І лише тут можна буде заглянути в майстерню справжнього лялькового майстра, художника та аніматора – Олега Педана.

В рамках «Київ ТеддіЛенд» проходитимуть кілька благодійних акцій. Адже в ці передсвяткові дні так хочеться не тільки самому бути щасливим, але і зробити щось добре і чудове для інших людей, які цього потребують.

Організатори пропонують багато захоплюючого і для дорослих , і для дітей. Поки дітвора буде зайнята в розважальних програмах, яких передбачено декілька - на різний смак і вік, їхні батьки зможуть насолодитися стаканчиком глінтвейну в затишних кафе.

Цікаво буде всім! 

0 отзывов