Войти на сайт

Войди на сайт, используя одну из соцсетей:

×
Ты уже голосовал за этот комментарий
Наверх

Різдвяний Арсенал в Мистецькому Арсеналі

Время

с 18 декабря, 11:00 до 29 декабря, 20:00

Цены

Вход — 50 грн.

Саме тут ваші чарівні святкові мрії стануть правдою, адже сама магія свята складається із безлічі ледь помітних деталей – із зустрічей і усмішок, із часу, проведеного із близькими, із запахів меду, кориці і мандаринів, із блиску ялинкових прикрас, брязкотіння срібних дзвіночків і відлуння колядок і щедрівок… Свято складається із вашого бажання зробити близькій людині найкращий подарунок і вогників нетерпіння і радості у її очах, коли вона цей подарунок отримає!

Найкращі подарунки, усе для святкування і просто чудовий час і найтеплішу святкову атмосферу ви знайдете на "Різдвяному Арсеналі". 

Під старовинними склепіннями вас чекатимуть подарунки для дітей і дорослих від ста найкращих хендмейкерів України. Провідні видавництва представлять найкрасивіші дитячі книжки і мистецькі видання. Відбуватимуться авторські читання від улюблених дитячих письменників, а також численні майстер-класи, на яких дітвора зможе навчитися робити святкові листівки, ялинкові прикраси і подарунки власноруч. На головній музичній сцені для відвідувачів співатиме Київський дитячий хор "Щедрик" і танцюватиме переможець телевізійного шоу "Танцюють всі" Василь Козар разом зі своїм хореографічним театром. Юних відвідувачів чекатиме інноваційний освітній проект для дітей і підлітків "Арсенал ідей", котрий підготував нові святкові наукові і творчі цікавинки.

"Різдвяний Арсенал" приготував святкові ласощі, новорічні забави в експозиції та зимові ігри просто неба! А найголовніше – візит у резиденцію Діда Мороза! Улюбленець малечі і дорослих цього року облаштувався саме у Мистецькому Арсеналі за підтримки кондитерської компанії "АВК".  У казковій резиденції буде організовано спеціальне місце для написання листів Діду Морозу.  А потім головний організатор  "Укрпошта" доставить їх прямо Діду Морозу, аби бажання кожного могло здійснитися. Дід Мороз обіцяв щогодини навідуватися у свою центральну резиденцію у Мистецькому Арсеналі, аби прочитати листи від дітей, відповісти на них та разом зі своїми помічниками – казковими гномами – подарувати усім солодкі подарунки!

А 19 грудня на відвідувачів "Різдвяного Арсеналу" чекає незабутня зустріч зі святим Миколаєм.  Також протягом грудня працюватиме Пошта Святого Миколая – спеціальна скринька у Мистецькому Арсеналі і сторінка на інтернет-порталі газети "Сегодня", за допомогою яких діти можуть надсилати свої листи Святителю з проханням про найзаповітніші мрії. А 19 грудня Святий Миколай зустрінеться із авторами листів та виконає їхні бажання.Дітям до 12 років вхід вільний. 

0 отзывов