Войти на сайт

Войди на сайт, используя одну из соцсетей:

×
Ты уже голосовал за этот комментарий
Наверх

Фестиваль азіатської кухні та культури в «М17»

Время

12 октября с 12:00 до 17:00

Посольства семи країн Азії в Україні, зокрема В’єтнаму, Індонезії, Індії, Малайзії, Південної Кореї, Пакистану та Японії, у співпраці з Міжнародним фондом культурного  співробітництва (IFCC) вперше представляють «Фестиваль азіатської кухні та  культури – 2013", який відбудеться 12 жовтня 2013 року в Центрі сучасного мистецтва М-17 (вул. Горького, 102-104, Київ) з 12:00 до 17:00 години. Вхід вільний для всіх бажаючих.

Головною метою Фестивалю є ознайомлення українців з культурним та кулінарним різномаїттям азіатських країн. Цей міжнародний і міжкультурний захід зробить позитивний внесок у зміцненні зв’язків між громадянами різних країн, покращить соціально-культурне взаєморозуміння і поширить співпрацю між країнами Азії та України.

Під час Фестивалю дипломатичні представництва семи країн з гордістю продемонструють свої традиційні гастрономічні страви, кулінарні майстер-класи, танцювальні та музичні виступи, оригінальні ремеслені вироби майстрів з Азії, а також яскраві інформаційні матеріали, документальне відео про туристичну привабливість Азії. Це буде дійсно яскрава, жвава та інтерактивна подія. Дипломати та співробітники посольств будуть вдягнені в традиційні національні вбрання, прикрашені стильними атрибутами та аксесуарами. Враховуючи багатогранність Фестивалю, він, безсумнівно, залишить незабутні враження у всіх відвідувачів та учасників, оскільки відзначиться унікальністю та оригінальністю стародавніх азіатських традицій та культури.

Серед відвідувачів буде розігруватись лотерея з багатьма цікавими та цінними призами, наданими головними спонсорами заходу. Кожний матиме змогу скуштувати екзотичні страви азіатської кухні, що будуть продаватися під час заходу.

Всі кошти, виручені під час Фестивалю, будуть спрямовані на благочинність та допомогу дитячим будинкам і благодійним організаціям.

 

0 отзывов