Войти на сайт

Войди на сайт, используя одну из соцсетей:

×
Ты уже голосовал за этот комментарий
Наверх

«Музика ХХ століття» в Доме Архитектора

Время

16 октября с 19:00 до 22:00

      Концерт класичної музики «Музика ХХ століття» відбудеться 16 жовтня 2013 року о 19.00 в Концертній залі Центрального будинку архітектора міста Києва. Концерт входить до проекту Вадима Борисова «Музичні подорожі – час, простір, долі…» і покликаний об’єднати вишукану класику та прогресивну сучасність в одну незабутню симфонію. 

Вадим Борисов – скрипаль, концертмейстер симфонічного оркестру Національної філармонії України та Київського камерного оркестру. Цінителям класичної музики він відомий не лише як перша скрипка філармонійних оркестрів, але і як організатор та учасник концертів камерної музики. У таких концертах музиканти виконують рідкісні твори камерної музики, що спеціально написані для найсміливіших поєднань інструментів. Виконання творів супроводжуються коментарями Вадима Борисова – такий діалог музикантів і публіки надає концертам виняткової динаміки та особливого шарму .

Музичну атмосферу вечора створюватимуть: скрипка (Єлизавета Пруська, Юлія Рубанова, 

Аліса Рубанова, Софія Грабовська), альт (Інна Бутрій), віолончель (Ольга Жукова), кларнет 

(Данило Пуржаш) та фортепіано (Євген Дашак, Дарія Дадикіна).

У відділі першому на Вас чекає: Г. Малер – А. Шнітке Фортепіанний квартет, А. Шнітке

Прелюд пам’яті Шостаковича, А. Шнітке Moz Art. У другому будуть виконані Е. Шульгофф 

Дует для скрипки та віолончелі, П. Шенфілд Тріо для кларнета, скрипки та фортепіано. 

Концертна зала Будинку архітектора, де розгортатиметься музична феєрія, має унікальні акустичні властивості. Зала ідеально підходить для виконання та найкращого сприйняття камерної класичної музики. Ви зможете розрізнити найтонші музичні ефекти в кожному куточку зали. Така акустика притаманна лише найкращим світовим концертним залам!

Заходи циклу «Музичні подорожі – час, простір, долі…» організовує підприємство організації громадян "Товариство АРХІТЕ" Всеукраїнської громадської організації інвалідів "Ценр туризму інвалідів України". Товариство регулярно проводить культурніта благодійні заходи, націлені на допомогу та підтримку громадян з обмеженими можливостями. 

Живе звучання класичної музики у виконанні найкращих віртуозів країни зроблять Ваш вечір незабутнім! 

0 отзывов