Войти на сайт

Войди на сайт, используя одну из соцсетей:

×
Ты уже голосовал за этот комментарий
Наверх

Влад Курасов в StereoPlaza

Время

23 октября с 19:00 до 22:00

Цены

Вход — от 150 грн.

КУПИТЬ БИЛЕТ 

Фіналіст шоу «Х - Фактор 2» , переможець проекту « Зірковий ринг » , учасник проекту Першого каналу « Хвилина слави» , і все це у віці 17 років!

 Вже на першому кастингу наймасштабнішого вокального шоу країни «X- Фактор» , глядачі , уражені талантом Владислава , стоячи аплодували йому . А блискуче виконана пісня Леонарда Коена « Hallelujah » , принесла молодому артисту всеукраїнську славу , ставши в результаті його візитною карткою. Співочий діапазон в три з половиною октави , використання техніки фальцету і гроулінга , вигідно відрізняють Владислава від багатьох інших молодих артистів.

 Навесні 2013 р. Владислав Курасов представив на суд широкої громадськості свій дебютний сингл « Забудеш » , який відразу ж потрапив у ротацію всіх топових форматних радіостанцій країни. Слідом за цим відбулася і прем'єра дебютного відеокліпу (http://www.youtube.com/watch?v=hyUzjCyPVj8 ) , який став дійсно яскравою і помітною відправною точкою в кар'єрі молодого співака.

 Цієї осені Владислав Курасов вирушить у свій перший концертний тур по містах-мільйонниках України (20 жовтня - Дніпропетровськ , 21 жовтня - Донецьк , 22 жовтня - Одеса). Фінальним акордом стане великий концерт у Києві , який відбудеться 23 жовтня о концерт- холі « Stereo Plaza ».

 Артист записав нові пісні , деякі з них можуть стати дійсно шоком і одкровенням для шанувальників звиклих бачити Влада Курасова виключно в образі такого собі янголятка . Готуються нові кавер -версії вже улюблених хітів у виконанні молодого виконавця. Виступ Влада Курасова буде супроводжуватися шоу- балетом. Для створення постановочних номерів будуть використовуватися графічні екрани .

Досвідченого глядача чекає шоу справді європейського рівня ! 


0 отзывов