Войти на сайт

Войди на сайт, используя одну из соцсетей:

×
Ты уже голосовал за этот комментарий
Наверх

Орекстр Перкалаба в Арт Клубе 44

Место

Время

27 сентября с 22:00 до 23:59

Цены

Вход — 100 грн.

Це літо для Перкалаби видалось дійсно гарячим. Окрім концертів в Україні та Європі, гурт брав участь у численних фестах та святах - Андріївський Узвіз (Київ), Старе Місто (Львів)Лівий Берег (Львів), XXIV Przegląd Kultury Mniejszości Narodowych INTEGRACJE 2013 Mlynary (Польша), Przemyśl Rynek Huculskie Święto Fajki (Польша), Артполе (Уніж), Тарас Бульба (Дубно), Basowishche (Poland), Свято вина в Ясло(Польша). А на нас вже чекає відкриття клубного сезону. Першим виступом Перкалаби в Києві після насиченого літа стане концерт 27 вересня в арт-клубі 44.

Гідна українська відповідь сплеску популярності на Горана Бреґовіча, Бобана Марковіча і Non Smoking Orchestra Еміра Кустуріци, Перкалаба почала свою діяльність у 1998 році. З того часу гурт став відомим і бажаним не лише в Україні, а й в Німеччні, Польщі, Австрії, Швейцарії та Нідерландах.Етн

​​

о-рок фестивалі усього світу знають і чекають на Перкалабу знову, знову і знову. Подібно до Євгена Гудзя, до речі, одного з поціновувачів творчості Перкалаби, що пропагує джипсі-панк, гурт вигадав свій власний стиль – gutzul roots.

Кожен з чотирьох альбомів Перкалаби (Горрри! (2005), Quazzargh vs Perkalaba (2006), Говорить Івано-Франківськ (2007) !Чидро (2009),та останній Дідо (2011) – інакший, ранішні треки гурту тяжіють до реґґі, трансформуючись з часом в бік народної гуцульської музики і чаклунства. Але кожен окремий хіт обов’язково містить у собі три складові, властиві в такому поєднанні ли

​​

ше Перкалабі: музичну якість та есклюзивність, силу підриву до дії та танцю, непорівнювану ні з чим, і наповненість поєднання звуків і тексту в окремий трансовий, надреальний меседж, обов’язковий стимул емоцій справжнього, неймовірного життя.

Сайт групи, де є все інше, що вам потрібно для щастя: http://www.perkalaba.com/ 

https://www.facebook.com/events/232317260257637/

https://vk.com/club58227406 


0 отзывов