Войти на сайт

Войди на сайт, используя одну из соцсетей:

×
Ты уже голосовал за этот комментарий
Наверх

Найбільший фестиваль короткого метру знову в Україні

Время

с 24 апреля, 19:00 до 28 апреля, 22:00

З 24 по 28 квітня в столиці пройде II Київський міжнародний фестиваль короткометражнихфільмів - найбільший короткометражний кінофестиваль країни. За 5 днів глядачі фестивалюпобачать більше 200 фільмів з усіх континентів які гармонічно розділились в 29 блоків.

В програмі цьогорічного фестивалю заплановано ряд світових та національних прем’єр,демонстрація фільмів-переможців багатьох топових кінофестивалів.

Цьогорічне міжнародне журі фестивалю, буде складатися з трьох режисерів:

Андреа Мартіньйоні (Італія, голова журі) - актор, звукорежисер та знавець анімаційного кіно. Андреа Мартіньйоні створює саундтреки для короткометражних анімаційних стрічок відомих візуальних художників BLU, Saul Saguatti, Michele Bernardi, Pierre Hébert Virgilio Villoresi та ін.  В рамках кіношколи фестивалю «Short Film School», Андреа також прочитає лекцію на тему «Створення саундтреку в короткометражному кіно».

Єва Перволовічі (Румунія, член журі) –молода режисерка, яка, незважаючи на свій досить юний

вік, вже може похвалитись значними досягненнями в короткометражному кіно, відео тафотомистецтві. Єва виграла у Берліні приз TodayAward, отримала спеціальний приз «Cannes à laflip» за найкращий короткометражний кліп на Канському фестивалі 2011.

Роман Бондарчук (Україна, член журі) - режисер ігрових і документальних фільмів. Кілька років поспіль член відбіркової комісії МФДФ про права людини DOCUDAYS UA. Учасник та лауреат численних міжнародних та національних кінофестивалів. Співпрацював з телеканалами ARTE (France), DISCOVERY (Russia), MTV, ІНТЕР.

На глядачів чекають 29 блоків фільмів, серед яких спеціальні програми з першокласними комбінаціями картин, національний фокус та ретроспективні лінії. В тому числі ряд національних панорам країн Сходу та Заходу, фільми з країн, де немає кіно та ряд тематичних блоків. Серед них:

-  Dark Side (зібрані найкращі короткометражні жахи)

-  Жіночі секрети - (Стрічки про жінок та для жінок)

-  HOT SHORTS (Іспанські та Італійські гарячі короткометражки)

-  УКРАЇНСЬКИЙ ФОКУС - національний конкурс, українські фестивальні хіти (стрічки що отримали визнання та нагороди світових фестивалів), ретроспектива Оксани Чепелик (ретроспектива експериментального кіно та відео-арту), ретроспектива Євгена Сивокінь (ретроспектива анімаційних робіт майстра)

-  Futurism (Стрічки які об’єднує тема утопії та апокаліпсису)

-  Іранська школа кіно

-  Амурний настрій (Різні сторони кохання)

-  Російська панорама

-  Sweet Sixteen (#тінейджери #вечірки #секс)

-  Terra Incognita (Кіно з країн без кіноіндустрії )

-  Авангардна світова анімація

-  Just for KIDS (Блок дитячого кіно для найменших та їх батьків)

-  Політичні ігри (Новий погляд на тонкі політичні перепетії)

-  Грецький прорив (Найбільш обговорюваний новий феномен в європейському кіно)

-  Турецькі солодощі (Панорама турецьких короткометражок)

-  Великий блок фестивальних хітів (увійшли фільми-зірки усіх топових світових фестивалів останнього часу).

Все це та багато іншого не дасть сумувати протягом 5 фестивальних днів. Детальна інформація щодо блоків на сайті:http://kisff.org/index.php/home/festival-2013/program

Всі фільми на фестивалі різнопланові та кожен вартий уваги. Це можна побачити поглянувши на зріз робіт що будуть представлені: «Erdbeerland» молодого режисера Флоріана Похлятко, котрий вивчає режисуру у Віденській Кіноакадемії під керівництвом Міхаеля Ханеке, стрічка болгарського режисера Деяна Барарева «Ботев ідіот» (Ботев для болгар - як для українців Тарас Шевченко. Назвати його ідіотом - те саме, що спаплюжити «Кобзар». Реалії болгарської школи, де з учнів роблять роботів, стануть знайомими багатьом українським глядачам). Не залишать байдужими глядачів і «Eskiper» - стрічка про скайп, знята одним кадром іспанським режисером Педро Коллантесом, і «Job»німецького режисера Марко Гаджа - cтильний фільм-нуар для любителів нічних дорослих тем –та багато інших. В конкурсній програмі світовими прем’єрами стануть фільмиаргентинки Стефанії Вейри «Дві пари курять під столом» та «Велика Іва» американськогорежисера Яреда Катсіана. Також серед світових прем’єр стрічка «Paradoxes» французького режисера Себаст’яна Кулпо, що розповідає про український одіозний рух «Femen».

Головною локацією КМФКФ стане артхаус кінотеатр «Кінопанорама». Паралельно в науково-розважальному комплексі «Atmosferа 360» ітиме вечірня програма фестивалю, в рамках якоїдемонструватиметься ряд спеціальних кіноблоків. Кіношкола «Short Film School» розмістися вкреативному просторі «Часопис» (детальніше про кіно школу читайте тут: http://kisff.org/index.php/home/festival-2013/film-school).

Вхід майже на всі заходи фестивалю безкоштовний, виключення складають конкурсна програма

та чотири спеціальні події: «Hot Shorts», «Dark Side», «SWEET SIXTEEN» та «ЖІНОЧІ СЕКРЕТИ». Потрапити на них можна придбавши абонемент на всі покази за демократичною ціною, абопридбавши квитки на обрані сеанси. Абонементів всього 100 штук і враховуючи ажіотаж минулогороку – фестиваль відвідало за три дні 7 тисяч чоловік – варто поспішити. Квитки та абонементивже в кінотеатрі Кінопанорама. Детальний розклад сеансів шукайте на сайті фестивалю:

http://kisff.org/index.php/home/root/festival-2013/shedule

В рамках фестивалю пройде ряд вечірок, де в неформальній обстановці можна буде поспілкуватися

з українськими та закордонними гостями фестивалю. Як потрапити на вечірки ви зможете дізнатися

на офіційному сайті або в соціальних мережах, на сторінках фестивалю.

Фестиваль у соціальних мережах:

ВК: http://vk.com/kisff

FB: http://www.facebook.com/KyivISFF

Авіа партнер фестивалю - компанія Senturia. Розміщують гостей у себе хостел The Hub та готельКозацький. Пригощають Food Tourist та Сіновал. 

0 отзывов