Войти на сайт

Войди на сайт, используя одну из соцсетей:

×
Ты уже голосовал за этот комментарий
Наверх

Святкування 75-ї річниці «Nescafe»

Время

7 апреля в 13:00

Найбільшу чашку кави заварять на Майдані 7-го квітня

7 квітня на Майдані Незалежності відбудеться урочисте святкування 75-ї річниці головного кавового бренду країни.

У цей день на центральній площі міста можна буде оглянути виставку арт-об’єктів «Історія Nescafe», пригоститися святковою порцією кави та долучитись до встановлення рекорду України з найбільшої кількості випитих чашок кави. Частуватимуть гостей з встановленої на площі найбільшої чашки Nescafe.

На честь свята також заплановано святковий концерт, у якому візьмуть участь гурти «СКАЙ» та «Пара Нормальных», а також виконавиця Еріка.

Старт програми о 13:00. Запрошуємо долучитися до святкування!

«Nestlé» — найбільший виробник продуктів харчування у світі, що працює на засадах раціонального харчування та здорового способу життя. Штат компанії налічує 280 тисяч працівників. Nestlé належать 449 заводів у 83 країнах. Річний обсяг продажів Nestlé у світі сягнув у 2012 році 92,2 млрд. швейцарських фраків. Продукція Nestlé представлена на ринках напоїв, кондитерських виробів, кулінарних продуктів, дитячого і спеціального харчування, заморожених продуктів, морозива, готових сніданків, мінеральної та столової води, а також кормів для домашніх тварин. Крім виробництва продуктів харчування, Nestlé володіє акціями підприємств парфумерно-косметичної і фармацевтичної промисловості.

Nestlé розпочала свою діяльність в Україні у 1994 році з відкриття представництва. З тих пір компанія просуває такі міжнародні бренди, як NESCAFÉ, Nesquik, Nuts, Friskies, KitKat та ін. У 1998 році Nestlé S.A. придбала контрольний пакет акцій ЗАТ «Львівська кондитерська фабрика «Світоч». У травні 2003 року у Києві засновано ТОВ «Нестле Україна». У кінці 2003 року Nestlé S.A. придбала 100% акцій підприємства «Волиньхолдінг» (ТМ «Торчин»). В 2010 році Nestlé S.A. придбала ТОВ «Техноком», виробника продуктів швидкого приготування під ТМ «Мівіна».

Бізнес Nestlé в Україні представлений наступними напрямами: кава та напої, кондитерські вироби, кулінарія (холодні соуси, приправи, супи), продукти швидкого приготування, дитяче та спеціальне харчування, готові сніданки, корма для домашніх тварин, морозиво. 

0 отзывов