Войти на сайт

Войди на сайт, используя одну из соцсетей:

×
Ты уже голосовал за этот комментарий
Наверх

Виставка «Весна. Натхнення. Почуття»

Время

с 6 марта, 10:00 до 16 марта, 19:30

З першими променями весняного сонця в столиці розпочинає роботу новий арт-простір — галерея класичного мистецтва «ArtWood».

Галерея «ArtWood» — це стиль, вишуканість, багатогранність образотворчих жанрів і технік, беззаперечна відданість класиці.

Урочисте відкриття галереї «ArtWood» розпочинається з виставки, арт-попурі живопису та лялькового мистецтва, що має назву «Весна. Натхнення. Почуття». Експозицію буде сформовано з робіт відомих авторів, які є визнаними перлинами сучасного мистецтва. Серед них, художники: народний художник України Володимир Слєпченко, Ірина Волкова, Євгенія Швед та майстри лялькового мистецтва: Олена Місюна, Валентина Яковлева, Наталія Юринова, Леся Король, Нонна Сакун, Тетяна Деревинська, Каріна і Денис Карденчики, Олена Шуміліна, Настя Крава, Ольга Венжега, Олена Князєва та інші.

Виставка «Весна. Натхнення. Почуття» присвячена не тільки урочистому відкриттю галереї «ArtWood», але й найромантичнішому святу весни, жіночності та ніжності — 8 Березня! Неперевершену атмосферу любові та захоплення відвідувачам подарують «живі» квіти, зображені на живописних полотнах, унікальні ляльки з фарфору, кераміки та папер-клею, оформлені коштовними і антикварними матеріалами, легендарні ведмедики Тедді та сувеніри з деревини торгової марки «Sivets». 

0 отзывов