Войти на сайт

Войди на сайт, используя одну из соцсетей:

×
Ты уже голосовал за этот комментарий
Наверх

Відкриття театрального сезону у Молодому театрі

Место

Время

20 сентября с 19:00 до 21:00

20 вересня Київський академічний Молодий театр відкриє 34-й театральний сезон. Сміливий та готовий до експериментів, колектив Молодого не припинятиме захоплювати та приємно дивувати своїх прихильників. Й головним подарунком, як завжди, стануть нові вистави. Проте розпочнеться черговий театральний рік однією з найулюбленіших та, напевне, найбільш експериментальних постановок театру – «Маринований аристократ» за п’єсою Ірени Коваль у постановці Станіслава Мойсеєва.


Талановитий український актор, що мріє створити на сцені образ самого гетьмана Мазепи, опиняється у скрутних побутових обставинах. Непосидюча дружина “випихує” його на заробітки до Туманного Альбіону. Але ж талант, як відомо, він і в Англії талант. Отож, стара чемна британська родина на собі відчуває смак українського борщу і самогону, грається в “уявлялки” й стрибає та танцює собі досхочу. А все, завдяки своєму новому доглядачу – актору, який не зміг знайти себе на вітчизняній сцені, але так вправно почав реалізуватися на іншій ниві.


Над виставою працювали: сценічна редакція, режисура, музичне вирішення – н. а. України Станіслав Мойсеєв, художник – постановник – Антон Несміянов, художник по костюмах – Олена Дробна, балетмейстер – Людмила Попович, асистент режисера – Юлія Маслак.


Ролі виконують:з. а. України Олексій Вертинський, Ірма Вітовська, н. а. України Валерій Легін, Вікторія Авдєєнко. 

0 отзывов