Войти на сайт

Войди на сайт, используя одну из соцсетей:

×
Ты уже голосовал за этот комментарий
Наверх

Спектакль «Дванадцята ніч» в «Київської фортеці»

Время

22 апреля в 19:00

Цены

Вход — 75 грн.

22 квітня в театрально-виставковій залі Київської фортеці відбудеться прем`єра комедії "Дванадцята ніч" за п`єсою В. Шекспира.

Кожен театр коли-небудь "замахується" на Шекспіра) Ось і Театр "Маскам Рад", нарешті, взяв на себе таку сміливість). Сьогодні існують сотні сценічних версій безсмертної комедії "Дванадцята ніч". Є також кінематографічні версії. Адже Шекспіра можна ставити нескінченно - нескінченно плакати на його трагедіях і сміятися на комедіях.

Журналісти неодмінно спитали б, чим версія комедії "Дванадцята ніч" Театру "Маскам Рад" відрізняється від інших постановок цієї комедії)))) Привідкриємо інтригу... Оскільки події комедії відбуваються в майже "італійській" Іллірії  - на березі теплого моря під високими кипарисами, постановка дещо нагадує постановки славетної у віках італійської комедії дель арте - з яскраво прописанами характерами, насамперед комедійних персонажів: сера Тобі, сера Ендрю та Мальвольо. А найголовнішими персонажами раптово виявляються не Герцог і Графиня Олівія, а веселий і мудрий Блазень Фесте (Арлекін) і Марія (Коломбіна). Шекпіровський сюжет, звичайно же, залишився незмінним, як і неповторний шекспіровський стиль.

Головне: буде весело та смішно!))) Чудовий сімейний відпочинок для холодної весняної суботи. Адже у нас завжди тепло - як мінімум від гарячого чаю, який додається до квитка!)

Рекомендується для сімейного перегляду з дітьми від 10-12 років.

Вхід з бульвару Лесі Українки між будинками 12 і 14. Не користуйтесь навігатором!


Спектакль «Дванадцята ніч» в «Київської фортеці» Спектакль «Дванадцята ніч» в «Київської фортеці»

0 отзывов